Zpět na » Serie A » Maďarsko skalpovalo mistry světa!

Serie A - Maďarsko skalpovalo mistry světa!

0

Líbilo se

22.08. - Italská reprezentace zahájila novou sezónu v Budapešti proti Maďarům. Vstup do nového ročníku, ve kterém se Donadoniho výběr popere o postup na Euro, se azurovým nepovedl. Po bezbrankové první půli maďarskému soupeři podlehli 3:1. +video

Maďarsko - Itálie 3:1 (62' Juhasz, 65' Gera pen., 77' Feczesin - 49' Di Natale)

Italové v Budapešti otevřeli skóre krátce po přestávce. Gólmana Fulopa překonal Di Natale z Udinese. Domácí ale vyrovnali v 62. minutě Juhaszem. Po faulu Cannavara na Priskina Maďaři kopali pokutový kop. Penaltu dopravil za Buffonova záda Gera. V 77. minutě definivně pečetil významné vítěství uherského týmu Feczesin gólem na 3:1. Kouč Donadoni se po porážce nemůže vymlouvat ani na to, že se krátce před zápasem zranil důležitý hráč týmu, Gennaro Gattuso. Již v září čeká Italy důležitý kvalifikační dvojzápas s Francií a Ukrajinou. Do té doby mají co zlepšovat.


Maďarsko:
Fulop; Szelesi, Vasko, Juhasz, Vanczak (Czisimadia 73'); Hajnal (Filkor 59'), Vass, Tozser (Leandro 59'); Priskin (Feczesin 73'); Gera, Dzsudzsak (Halmosi 82)
Itálie: Buffon; Oddo (Grosso 46'), Cannavaro, Materazzi (Barzagli 46'), Zambrotta; Ambrosini, Pirlo; Quagliarella, Aquilani (Palombo 66'), Del Piero (Di Natale 46'); Toni (Inzaghi 46')
Rozhodčí: Mejuto Gonzalez (Ĺ panělsko)

Znákování italských hráčů podle Datasportu: Buffon 6.5; Zambrotta 6, Materazzi 6, Oddo 5.5, Grosso 5.5, Barzagli 5.5, Cannavaro 5; Pirlo 6, Aquilani 6.5, Palombo 6, Ambrosini 6; Inzaghi 6, Quagliarella 5, Del Piero 6.5, Toni 6, Di Natale 6.5

Videosestřih:

/ channel4.com, datasport.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články