Zpět na » Serie A » Ze soupisek italských týmů 3

Ze soupisek italských týmů 3

0

Líbilo se

23.08. - FotbalPortal představuje svým čtenářům zajímavosti ze soupisek týmů Serie A zveřejněných Datasportem. Ve třetím díle přinášíme informace o týmech Lazio, Livorno, AC Milán a Neapol. Vybíráme nejstaršího hráče, nejzkušenějšího muže, počet cizinců na soupisce a předběžnou základní sestavu.

Jednoznačně nejstarším hráčem Lazia bude gólman Ballotta (43 let) Nejvíce prvoligových startů má na kontě kapitán Zauri - 208. Rossi má na soupisce celkem deset zahraničních hráčů. Nejvíce cizinců pochází z Francie a z Argentiny, a to po dvou. V Laziu je i jeden Brazilec, Srb, Ĺ výcar, Belgičan, Nigerijec a Makedonec.

Pravděpodobná sestava Lazia:
(4-3-1-2): Ballotta; Scaloni, Siviglia, Cribari, Zauri; Mudingayi, Ledesma, Mutarelli; Mauri; Pandev, Rocchi.

Nejstarším hráčem Livorna bude zadák David Balleri (38 let). Právě on je současně i nejzkušenějším borcem Orsiho týmu. V Serii A totiž Balleri nasbíral 320 startů. Mezi fotbalisty Livorna je šest cizinců - Chorvat, ĂŤránec, Portugalec, Dán, Francouz a Ĺ paněl.

Pravděpodobná sestava Livorna: (4-4-2):
Amelia; Grandoni, Galante, Knezevic, Pasquale; E.Filippini, Dhorasoo, Giannichedda, A.Filippini; Tavano, Tristan.

Nejstarším hráčem obhájců triumfu v Lize mistrů bude Paolo Maldini (39 let). Kapitán rossoneri se může pochlubit 600 starty v Serii A, což z něj dělá suverénně nejzkušenějšího fotbalistu v týmu. Ancelottiho AC spoléhá na 15 cizinců. Mezi zahraničními oporami převažují Brazilci, kterých je zatím bez Pata 7. Více než jednoho zástupce má u rossoneri i Francie se dvěma hráči.

Pravděpodobná sestava Milána: (4-3-2-1): Dida; Oddo, Nesta, Maldini, Jankulovski; Gattuso, Pirlo, Ambrosini; Seedorf, Kaka`; Ronaldo.

Neapolský nováček má nejstaršího fotbalistu v hlavním gólmanovi Iezzovi (34). V Serii A z Rejova výběru nasbíral nejvíce startů Manuele Blasi (164). Na soupisce má Neapol 8 cizinců - z toho 3 Uruguayce, 2 Argentince, Slováka, Rakušana a Paraguayce.

Pravděpodobná sestava Neapole:
(3-5-2): Iezzo; Contini, P.Cannavaro, Domizzi; Grava, Hamsik, Gargano, Blasi, Rullo; Lavezzi, Calaio`.

Infromace pocházejí ze zdroje www.datasport.it, jednotlivé soupisky se ještě mohou změnit.

/ datasport.it

Nejnovější články