Zpět na » Serie A » Mutu: Počítejte s námi!

Mutu: Počítejte s námi!

0

Líbilo se

24.08. - Adrian Mutu věří, že klub se vypořádá s odchodem Toniho a dokáže ho nahradit. Podle něho má Fiorentina vše potřebné k úspěchu.

Adrian Mutu byl spolu s Tonim nejlepším střelcem Fialek v loňské sezoně. Pokud zopakuje svých 16 branek a chytí se někdo z nových útočníků, Fiorentina by neměla mít problémy. Mutu nejvíce věří Pazzinimu.

"Musíme zapomenout na Toniho. Není fér porovnávat Toni s Pazzinim. Věřím, že Giampaolo dá nějakých 15 branek. Pro mě nebude jednoduché zopakovat minulou sezonu, ale na druhou stranu, mohl bych konečně dát také nějakou branku z přímých kopů," říká vesele Mutu.

Mutu měl v přípravě drobné problémy se zraněním, ale nyní se cítí v pořádku a plný síly a nemůže se dočkat začátku Serie A.

"Odehrál jsem celý zápas za Rumunsko ve středu a cítím se skvěle. Dal jsem branku a rád bych zopakoval v neděli," říká rumunský kanonýr.

Fiorentina měla dobrou přípravu, ale tu pokazila špatným výkonem proti Bilbau, kde podlehla 0:3.

"Trenér hodně zuřil po zápase s Bilbaem. My jsme měli vyhrát, ale neproměnili jsme šance. To se nesmí stávat. Teď už ale všichni známe naše role na hřišti. Všichni cítíme naši sílu, cítíme se jako tým. Proto nám hodně věřím," prohlásil Adrian Mutu.

Mutu má být hlavní zbraní Fiorentiny. Spolu s mladým Pazzinim by měl Fiorentinu dovést na pozice pro Ligu mistrů.

Zdeněk Leitkep / channel4.com, acffiorentina.it

Nejnovější články