Zpět na » Serie A » Buffon před Udinese: Musíme získat tři body

Buffon před Udinese: Musíme získat tři body

Buffon před Udinese: Musíme získat tři body © theoffside.com - Buffon

3

Líbilo se

19.11. - Po reprezentační přestávce se hráči vracejí do svých klubů, na programu budou další boje o důležité ligové body. Juventus Turín čekáv neděli na souboj na domácím hřišti s Udinese. Jedním z hráčů, na které domácí hodně spoléhají, je také brankář Juve Gigi Buffon.

Byla to další příležitost pro tým sehrát se před mistrovstvím světa," uvedl na svých oficiálních stránkách www.gianluigibuffon.com Buffon. "A já jsem dosáhnul významného milníku."

Na dnešním odpoledním tréninku se již zkušený gólman potká se svými spoluhráči z Juventusu, stejně jako jeho další reprezentační kolegové Chiellini, Grosso, Legrottaglie a Camonaresi. V neděli v dresu Udinese nenastoupí v Turíně Di Natale a Pepe.

"Jsou to jejich klíčoví hráči, nemyslím si ale, že to pro nás bude z tohoto důvodu jednodušší. Pro nás to bude hodně důležitý zápas. Abychom se udrželi na špici, musíme získat tři body. V domácím prostředí jsme už ztratili hodně bodů, nemůžeme si dovolit rozdávat další."

Zápas s Udinese je na řadě stejně jako minulou sezónu po reprezentační pauze. Loni se oba soupeři utkali na začátku ligy a duel rozhodl útočník Juve Amauri. Turínští mají v následujících týdnech nelehký los, v příštím kole hrají na hřišti v Cagliari a za čtrnáct dnů hostí Inter Milán.

"Naším hlavním cílem je teď získat tři body proti Udinese a pokusit se o tři body v Cagliari," dodal Buffon.

Petr Vérosta / FotbalPortal.cz

Nejnovější články