Zpět na » Serie A » Návrat Nedvěda do Juvetusu už není vyloučen

Návrat Nedvěda do Juvetusu už není vyloučen

Návrat Nedvěda do Juvetusu už není vyloučen © gazzetta.it - Del Piero & Nedvěd

6

Líbilo se

16.11. - Bývalý český fotbalista Pavel Nedvěd, který na konci srpna letošního roku oficiálně potvrdil konec fotbalové kariéry, by se mohl vrátit do Juventusu Turín jako sportovní manažer a člen realizačního týmu. V pondělí to uvedl italský list Tuttosport.

Sedmatřicetiletý bývalý hráč Juventusu Turín či Lazia Řím, který na konci roku 2003 získal jako druhý Čech po Josefu Masopustovi Zlatý míč pro nejlepšího fotbalistu Evropy, by se měl do kabiny "Staré dámy" vrátit na jaře příštího roku.

Podle italského listu by měl Nedvěd začít pracovat u mládežnických výběrů a na konci sezony by se měl stát také členem realizačního týmu, který vede trenér Ciro Ferrara. To by znamenalo, že se Nedvěd bude podílet i na letní přestupové politice Juventusu. Nedvědův příchod už prý posvětili i šéfové klubu Jean Claud Blanc a Alessio Secco.

Nedvěd hrál za Juventus v letech 2001 až 2009, v letech 2001 až 2005 se v týmu potkal i s nynějším koučem Cirem Ferrarou. Fanoušci italského týmu českého hráče zbožňovali, v dresu "Staré dámy" Nedvěd odehrál 244 ligových zápasů, ve kterých vstřelil 51 gólů. S Juventusem získal Nedvěd šest trofejí.

Kam dál?

Michal Sitek / Mediafax

Související odkazy
Nejnovější články