Zpět na » Serie A » Inter souhlasí s hostováním Adriana

Serie A - Inter souhlasí s hostováním Adriana

0

Líbilo se

26.08. - Adriano zřejmě zamíří na hostování. Zájem o něho má FC Parma. Dnes to potvrdil prezident Interu Massimo Moratti.

Během týdne se o příchodu Adriana několikrát spekulovalo, ale trenér Mancini prohlašoval, že s brazilcem počítá do týmu a i Adriano prohlašoval, že chce bojovat o místo v Interu. Nyní je ale vše jinak.

"Hostování bude nejlepším možným řešením pro Adriana. On nemůže sedět a čekat na šanci. Je tu jedna možnost preferovaná dvěma stranami, zkusíme se nějak domluvit. Nebudeme na Adriana tlačit, ale i on sám zřejmě tuší, že hostování pro něho bude to nejlepší. Vím, že Parma má zájem, ale ještě jsem přímo nemluvil s prezidentem Ghirardim, takže nevím, jestli dosáhneme dohody," prohlásil dnes Massimo Moratti.

"Adriano je šampion, ale má v tuhle chvíli spoustu problémů. Vím, že pravidelné hraní je může vyloučit, proto bych s jeho hostováním souhlasil. Nejdůležitější bude, aby Adriano pravidělně hrál a dostal se do nejlepší formy, pak bude Interu prospěšný. Uvidíme příští týden, ale hostování v Parmě bych mu vřele doporučil," prohlásil po zápase trenér Mancini.

Hostováním v Parmě by se Adriano vrátil na známou půdu. V Parmě už působil a stal se tu jedním z nejlepších útočníků planety. Interu by přišlo velmi vhod, kdyby se totéž opakovalo.

Zdeněk Leitkep / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články