Zpět na » Serie A » Baldini nakopl Di Carla!

Serie A - Baldini nakopl Di Carla!

0

Líbilo se

26.08. - Nezvyklá situace se odehrála během zápasu Parma - Catania. Trenér hostí Silvio Baldini nakopl domácího trenéra Di Carla byl vykázán na tribunu. Incident můžete zhlédnout na videu.

Nezvyklá situace se odehrála pět minut před koncem za stavu 2:2. Baldini vyběhl z vyhrazeného prostoru k vedlejší střídačce a před zraky všech fanoušků, hráčů i rozhodčího nakopl trenéra Parmy do pozadí. Vzápětí byl rozhodčím vykázán na tribunu a čeká ho zřejmě několikazápasový trest.

"Baldini zahanbil sám sebe. Kdyby tohle udělal trenér mého týmu, na místě bych ho propustil. 10 let působím ve fotbale, ale nic podobného jsem ještě neviděl. Když tohle udělá trenér, jak můžeme chtít po fanoušcích, aby se chovali slušně?" ptá se prezident Parmy Tommaso Ghirardi.

Vedení Catanie se ale Baldiniho vyhodit nechystá. "Dobrá, ale Ghirardi trenér Catanie není, já ano. Nemyslím, že to bylo tak zlé. Nebylo to pěkné, ale Baldini byl provokán. Náš trenér byl první kdo věděl, že to byla chyba. Není třeba ho dále trestat. Když Baldini dával pokyny hráči před vstupem na plochu, trenér Parmy šel za ním. Neměl tam co dělat, ale uznávám, že reakce Baldiniho byla špatná. Ale občas každý udělá chybu," prohlásil prezident Catanie Antonio Pulvirenti.

Celou situaci okomentoval i postižený, trenér Parmy Di Carlo: "Jsme sportovci. Nemělo se to stát, ale stalo se. Odpovědní to musí vyřešit."

Baldiniho zřejmě čeká několikazápasový zákaz vstupu na hřiště a pokuta.

Video incidentu

Zdeněk Leitkep / gazzetta.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články