Zpět na » Serie A » Bylo hrozné vedro, shodli se trenéři

Bylo hrozné vedro, shodli se trenéři

0

Líbilo se

27.08. - FotbalPortal.cz Vám přináší ohlasy trenérů na víkendové první kolo Serie A. Většina trenérů se shodla, že bylo hrozné vedro, ve Florencii naměřili během zápasu 38 stupňů ve stínu!

Lazio - Turín 2:2
Delio Rossi (Lazio): "Další zranění, to už není možné. Jsme jako nemocnice. Musímě něco udělat s obranou, už nemáme další obránce. Skoro nikdo nám už nezůstal. Dnešní remízy je škoda, měli jsme vyhrát, byli jsme lepší než Toros."
Walter Novellino (Turín): "Hráli jsme dobře, škoda zranění Grelly. Rosina hrál výborně, ještě že jsme ho udrželi. Myslím, že zasloužená remíza."


Juventus - Livorno 5:1
Claudio Ranieri (Juventus): "Tým si začíná věřit, to je dobře. Nebyl to jednoduchý zápas, Livorno bylo v defensivě silné a snažilo se udeřit z brejků. Ale my jsme hráli trpělivě a zasloužené zvítězili. Udělali jsem ale dost chyb, těch se příště musíme vyvarovat."
Fernando Orsi (Livorno): "Hráli jsme dobře 80 minut. Nechápu náš výpadek, který nastal poté. Snažili jsme s Juventusem držet krok, ale na to prostě nemáme. Výsledek je hodně krutý, tak špatně jsme rozhodně nehráli."

Fiorentina - Empoli 3:1
Cesare Prandelli (Fiorentina): "Znovu jsem začali, hladoví po úspěchu a připraveni tvrdě pracovat. Dnes bylo obtížné hrát, bylo hrozné horko (Ve Florencii dnes bylo 38 stupňů ve stínu, pozn. redakce). Ve druhé půli jsme se hodně zlepšili, dokázali jsme proměňovat šance. Cítím, že jsme si udrželi pohodu z loňska."
Luigi Cagni (Empoli): "Byl to divný zápas, bylo hrozné horko. Je šílené hrát v srpnu od 15 hodin a lednu večer. Lidé chtějí vidět krásný fotbal, ale je to vůbec možné v těchto podmínkách? Fiorentina má hráče se skvělou technikou, po úvodní brance nás začali jasně přehrávat a zaslouženě zvítězili."

CFC Janov - AC Milán 0:3
Gian Piero Gasperini (Janov): "Milán se zde ukázal v dobré formě a výsledek je asi zasloužený. Náš výkon nebyl špatný. Ale nedokázali jsme ubránit útoky Milána. Ĺ ance jsme si vytvořili, ale musíme je proměňovat. Santos a Lucarelli se ukázali dobře, budou skvělými posilami."
Carlo Ancelotti (AC Milán): "Nečekal jsem takovéhle vítězství. Měl jsem trochu obavy z naší formy, ale hráli jsem velmi dobře. Ronaldo a Emerson budou hrát v Superpoháru, proto dostali volno. Mrzí mě, že náš výkon nemohli vidět naši fanoušci, kteří nemohli na stadion."

Inter - Udinese 1:1
Roberto Mancini (Inter): "Hráli jsme dobře, ale nedokázali jsem proměnit šance, především v prvním poločase, kdy jsme měli rozhodnout. Kdyby jsme nedohrávali v 10, výhru bychom udrželi."
Pasquale Marino (Udinese): "Jsem šťastný za tento výkon. Hráli jsme s jedním z nejlepších týmů, navíc náš první soutěžní zápas v sezoně. To mě naplňuje optimismem do budoucna. Ale v první půli jsme nehráli tak agresivně, jak jsem chtěl. Ale na druhou stranu, je těžké hrát fotbal v takovém horku."

Parma - Catania 2:2
Mimmo Di Carlo (Parma): "Nebyl to ideální výkon. Baldinimu se asi něco stalo v hlavě, nechápu jeho jednání (trenér soupeře Baldini během utkání nakopl trenéra Parmy a byl vykázán na tribudu, pozn. redakce). Je smůla, že jsme dnes nevyhráli. Musíme proměňovat šance, pak to bude dobré. Ale na první zápas to nebyl špatné."
Antonio Pulvirenti (prezident Catanie): "Baldini určitě nereagoval správne a udělal chybu. Ale on to ví a lituje toho. Není třeba z toho vyvozovat důsledky, prostě pojďme dál."

Neapol - Cagliari 0:2
Edy Reja (Neapol): "Bylo neuvěřitelné horko. Museli jsme nasadit nové hráče, ale zapadli dobře. Měli jsme šance, neproměnili je a prohráli. Brankář Cagliari chytal velmi dobře, hlavně kvůli němu jsme prohráli. Musíme pracovat, ale přestupy už dělat nebudeme, sestava je kompletní."
Marco Giampaolo (Cagliari): "Hráli jsme dobře, zápas jsme měli pod kontrolou. Nesmíme ale usnout na vavřínech z dobrého výkonu. Máme před sebou dlouho cestu."

Reggina - Atalanta 1:1
Massimo Ficcadenti (Reggina): "Vytvářeli jsme si různé nebezpečné situace. Myslím, že jsme si zasloužili vyhrát. O té penaltě by se dalo hodně mluvit, stála nás dva body. Ale nemyslím, že by Atalanty schválně zkoušela filmovat penaltu."
Luigi Del Neri (Atalanta): "Byl to velmi obtížný zápas. Reggina hrála velmi dobře, ale my jsme podali solidní výkon v obraně. Nebyli jsme ale nebezpeční v útoku, to musíme změnit. Ale remíza je zasloužená."

Siena - Sampdoria 1:2
Andrea Mandorlini (Siena): "Když uděláte chybu, zaplatíte za ni - to je pravidlo fotbalu. My udělali chybu a platíme. Zasloužili jsme si minimálně bod, ale takovému hráči jako Montellovi stačí jediná šance. On je skvělý."
Walter Mazzarri (Sampdoria): "Měli jsme zápas pod kontrolou, ale nebyli jsme dlouho schopni rozhodnout. Hráli jsem dobrý zápas a ukázali naši tvář, budeme se snažit držet balon. Máme tři body a jdeme dál."

Zdeněk Leitkep / channel4.com

Nejnovější články