Zpět na » Serie A » Hvězdy 1. kola - AC Milán a Trezeguet

Hvězdy 1. kola - AC Milán a Trezeguet

0

Líbilo se

27.08. - Serie A má za sebou první kolo. Nyní je před námi úkol vybrat jeho hlavní vítěze a poražené. Jako hráče kola jsme určili bombera Trezegueta. Titul týmu kola patří milánskému AC. Hlavním zklamáním víkendu není žádný ze sportovních výkonů, nýbrž chování kouče Baldiniho, jenž inzultoval kolegu.

Hráč kola: David Trezeguet (Juventus)
Francouzský útočník vstoupil do nové sezóny hattrickem. Do sítě Livorna dal góly na tři způsoby. Nejprve překonal Ameliu hlavičkou, poté jej po Iaquintově přihrávce prostřelil z těžkého úhlu, a v nastaveném čase pouze doklepával míč patičkou do prázdné branky. Juventus od Trezegueta očekává góly. Francouz svůj úkol splnil v úvodním kole na jedničku.

Zklamání kola: Silvio Baldini (trenér Catanie)
Nový trenér Catanie se v Parmě zachoval velmi nesportovně. Spory se svým sokem Di Carlem se rozhodl vyřešit tak, že nakopl kouče domácích do zadnice. Nepříkladné chování zřejmě bude potrestáno penalizací kormidelníka Sicilských na několik zápasů. Takové momenty do fotbalu skutečně nepatří. S výsledkem 2:2 na půdě v Parmě Baldini mile překvapil, svým nevhodným chováním ale tento úspěch jednoznačně poskvrnil.

Tým kola: AC Milán
AC Milán zvládl těžký start na půdě nažhaveného nováčka z Janova. Tři body Ancelottiho hráči vydřeli již před přestávkou. Dvěma góly se o ně zasloužil Kaká, jedním Ambrosini.

Osobnost kola: Vincenzo Montella (Sampdoria)
'Letadélko' Montella oslavilo návrat do Itálie vítězným gólem na půdě Sieny. Doria si zatím jeho angažování může jen pochvalovat.

Výrok kola: Roberto Mancini (trenér Interu): "Vždy jsem říkal, že zápasy v srpnu a v září se mají hrát nejdříve v 18 hodin" - po domácí remíze s Udinese si kouč nerazzurri postěžoval na vysokou teplotu vzduchu v odpoledních hodinách

Ideální sestava 1. kola:

Trezeguet (Juventus) Kaká (AC Milán) Amoruso (Reggina)
Fini (Cagliari) Aquilani (AS Řím) Vailatti (Turín) Montolivo (Fiorentina)
Zapata (Udinese) Nesta (AC Milán) Lopez (Cagliari)
Fortin (Cagliari)

/ FotbalPortal.cz

Nejnovější články