Zpět na » Serie A » Test českých fan stránek italských klubů

Serie A - Test českých fan stránek italských klubů

0

Líbilo se

28.08. - Po testu oficiálních webů italských klubů nyní přišla řada podrobit testu i české fan stránky. Mohou české stránky konkurovat oficiálním webům? Nebo by se autoři měli stydět a svůj výtvor ihned stáhnout z internetu?

Počet českých webů je podstatně menší. S pomocí vyhledáváčů jsme objevili pouze 6 českých fan webů a to pouze pro velkokluby. Pokud máte nebo víte o webu, který nebyl vyhodnocen, prosíme o připsání adresy do komentářů!

Vítězství si zopakoval web AC Milán. AC Milán navíc patřila plná polovina nalezených fan stránek.

1. acmilan.cz

Čeští fans AC Milán mají důvod ke spokojenosti. Jejich klub má nejlepší české fan stránky. Na "il sito dei tifosi ceco-slovacchi" naleznete vše, co o ACM potřebujete vědět. Navíc webu Rossonerri dominuje velmi pěkná slideshow, kde se mění obrázky upozorňující na nejnovější zprávy na webu. Skvělý nápad, skvělé zpracování, tvůrci webu zaslouží velikou pochvalu i přes to, že jednou za čas se některý jejich příspěvek až příliš podobá článku na FotbalPortal.cz.

2. fcintermilano.com
Inter Milán v souboji webových stránek opět těsně podlehl městkému rivalovi. Ani fanoušci Interu ale rozhodně nemusí zoufat. Stránky Interu poskytují kompletní a aktuální informace o jejich milovaném klubu. I Inter má stránku vyzdobenou jednou originalitou, na hlavní stránce se zobrazují aktuální narozeniny hráčů Interu spolu s fotkou oslavence. I tvůrci stránek Interu si rozhodně zaslouží velkou pochvalu přiznivců nerazzurri.

3. fcjuventus.cz
Ani česko-slovenský web Juventusu Turín rozhodně přiliš nezaostává za milánskými giganty. Web Juventusu obsahuje dostatek aktualních informací z tábora bianconeri, stejně jako podrobnou historii klubu, historické dresy Juventusu, kvíz na téma Juventus nebo pokus o FCJuventus.cz TV. Zde lze shlédnout třeba videa ze zápasů nebo tréninků Juventusu. Juventus je velkoklub a tomu odpovídá i jeho česko-slovenský fan web.

4. as-roma.cz
Web AS Řím sice poskytně fanouškům vlků kvalitní a aktuální informace, jeho zpracování ale slavné není. Grafika je ucházející, ale špatné zobrazení v Opeře kazí celkový dojem. Web as-roma.cz je ale poměrně nový, tudíž nelze čekat dokonalost. Velkou vadou v našem hodnocení je i občasné kopírování článku z FotbalPortal.cz.

5. acmilan.kvalitne.cz
Druhý web AC Milán kvalitou značně pokulhává za tím prvním. Nabízí sice aktuální soupisku, jinak ale aktuální informace naprosto chybí. I historie je navíc zpracována dosti stručně, fanoušci Milána by měli svou pozornost obrátit jiným směrem.

6. ac-milan.wz.cz
České vyhledáváče naleznou ještě jeden fan web AC Milán. V pořadí třetí web rossonerri má ale otřesnou úroveň informací. Jediné informace, které na webu naleznete, jsou o historii klubu a o stadionu Giuseppe Meazzy, navíc velmi stručné.

Zdeněk Leitkep / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
hawghxs - 29.12. Odpovědět

[url=http://uk.geocities.com/having 567sex/eehid/free-naked-gay-teens.h tm]free naked gay teens[/url]

ajtsfwr - 29.12. Odpovědět

[url=http://uk.geocities.com/men696 men/tvtyu/rape-male-fantasy.htm]rap e male fantasy[/url]

Nejnovější články