Zpět na » Serie A » Poznali slabiny, shánějí posily

Poznali slabiny, shánějí posily

0

Líbilo se

28.08. - Serie A se sice již rozběhla, ale to neznamená, že by její aktéři ukončili veškeré přestupové aktivity. Naopak, po prvním kole trenéři poznali slabiny svých týmů a rozhlížejí se po posilách. Přínášíme vám přehled o jménech, která jsou nejčastěji skloňována.

Přetlak v útoku Interu může skončit odchodem dvojice Recoba - Adriano. Zatímco Uruguayec vyjednává s Turínem, situace kolem brazilského útočníka je složitější. V médiích proběhla spekulace o Adrianově odchodu na hostování do Parmy. Pětadvacetiletý útočník, který proseděl dva zápasy v superpoháru a lize na tribuně, však razantně reagoval, že Inter opustí jedině navždy. Podle dnešního listu Corriere dello Sport touží po Adrianovi městský rival AC. Inter naopak získal Enrica Alfonsa z Chieva. Mladý gólman ale nejspíš odchytá sezónu ve Veroně.

Po pětibrankovém přídělu od Juventusu možná Marco Amelia pochopil, že v Livornu úspěchu nedosáhne. Nyní se vyjednává o jeho přestupu do Palerma. Sicilští chtějí přivést i záložníka Fabia Casertu z konkurenční Catanie. Juventus nejspíš opustí obránce Boumsong. Z Benfiky by za něj mohli bianconeri ovšem získat Brazilce Luisaa.

Neapol má políčeno na Morfea (Parma) a Salvatoreho Masiella z Messiny. Parmu už opustil obránce Bocchetti. Na hostování ho získalo druholigové Frosinone. Siena se zatím zaměřuje na neznámé tváře, ze kterých možná v budoucnu vyrostou hvězdy. Z Padovy získali Toskánci Lucu Rossettiniho a Argentince Maximiliana Re z Rosaria Central. Bergamo získalo na hostování Simoneho Inzaghiho z Lazia. Pokud zadák Bellini vymění dres Atalanty za Palermo, jsou černomodří připraveni koupit Parisiho z Messiny.

Lazio má do branky náhradu za Carriza, jehož přestup zkomplikovaly administrativní problémy s vyřizováním italského občanství. Na pět let by se nyní měl biancocelesti upsat Uruguayec Muslera. Římské AS má úspěšně nakročeno k přestupu Francesca Modesta z Regginy. Kalábrijce již opustil obránce Francesco Giosa. Zkusí štěstí na hostování v Messině.

/ corrieredellosport.it; tuttomercatoweb.it

Nejnovější články