Zpět na » Serie A » Matteini chce z Palerma, Amelia do Palerma

Serie A - Matteini chce z Palerma, Amelia do Palerma

0

Líbilo se

28.08. - Letní posila Palerma Davide Matteini by rád klub opustil. Důvodem je nedostatek herních příležítostí, které zřejmě dostane poté, co Mark Bresciano zůstal v klubu. Do Palerma by naopak rád zamířil Marco Amelia.

25 letý krajní záložník nebo útočník byl jednou z opor Empoli v loňském tažení toskánského klubu do Poháru UEFA. V létě se stěhoval do Palerma, které hledalo náhradu za australana Marka Bresciana, který měl namířeno do Manchesteru City.

Jenomže přestup Bresciana se nakonec nevyšel a australan zůstal v Palermu. Matteini je tím pádem navíc a rád by zamířil pryč. Nejraději do Livorna nebo Catanie.

"Poté, co Bresciano zůstal, se pro mě všechno změnilo. Respektuji rozhodnutí trenéra a prezidenta, ale moc rád bych odešel někam, kde budu pravidelně hrát. Celou přípravu jsem se snažil vybojovat si místo na hřišti. Ale myslím, že by bylo dobré i pro Palermo, kdybych zamířil do Livorna nebo Catanie. Nejraději bych odešel do Livorna, protože si myslím, že Catania by pro mě nebyla ideální působiště. Jsem v Palermu spokojený, ale chci pravidelně hrát," říká Davide Matteini.

Matteini se v prvním kole nedostal do hry ani jako náhradník. Hráč jeho kvalit by byl pro Livorno darem z nebes, zvláště když ho pravděpodobně opustí Marco Amelia. Brankářská jednička by ráda zamířila právě do Palerma.

25letý brankář je prakticky celé léto spojován s přestupem do některého z větších klubů. Prezident Livorna za něho ale požaduje minimálně 7 milionů euro a na to zatím váznou jednání jak s Laziem, tak Palermem a Manchesterem City. Sám Amelia upřednostňuje Palermo.

"Marco Amelia staví na první místo působení v Palermu. Raději by do Palerma, než do Lazia nebo Manchesteru City. Jediný problém je uzavření dohody mezi kluby," prohlásil dnes hráčův agent Carlo Pallavicino.

Livorno v prvním kole dostalo na půdě Juventusu Turín pět branek. Tento debakl by mohl přispět k odchodu Amelii. Prezident Spinelli by totiž získal peníze na případné posily.

Zdeněk Leitkep / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články