Zpět na » Serie A » Adriano: Nechci na hostování!

Adriano: Nechci na hostování!

0

Líbilo se

28.08. - Brazilec Adriano na hostování odejít nechce. Nechápe, proč mu Inter svůj plán o hostování sdělil až pár dní před koncem přestupního termínu.

V neděli jsme Vás informovali o plánu vedení Interu Milán. Prezident Moratti a trenér Mancini se rozhodli poslat brazilského kanonýra na hostování. Zájem okamžitě projevila Parma, několik anglických týmů a údajné také Lazio.

Adriano je v Interu nyní až pátým útočníkem za Ibrahimovičem, Suazem, Crespem a Julio Cruzem. Chce se porvat o místo na hřišti, ale pokud má odejít, chce odejít na trvalý přestup.

"To, čemu já ani můj agent nerozumíme, je, proč nám vedení Interu nesdělilo své plány dříve? Měli jsme to vědět hned po příchodu Suaza, trenér přece musel vědět, že mu dá přednost. O tom, že si mohu hledat tým na hostování, jsem se dozvěděl pět dní před koncem přestupního termínu. To je šílené," diví se Adriano.

"Nechci jít znovu na hostování. Už jsem byl na hostování v Parmě, tehdy to pro mě bylo to nejlepší. Teď už tomu podle mě tak není. Pokud mám odejít, chci trvalý přestup," prohlásil rezolutně Adriano.

Jak celá kauza dopadne, na to si budeme muset počkat. Nejdéle v pátek o půlnoci ale bude rozhodnuto. Pokud by měl Adriano prosedět podzim na lavičce Interu Milán, byla by to velká škoda.

Zdeněk Leitkep / channel4.com, inter.it

Nejnovější články