Zpět na » Serie A » Anketa: Jak dopadne Itálie v kvalifikačních zápasech?

Anketa: Jak dopadne Itálie v kvalifikačních zápasech?

0

Líbilo se

29.08. - V sekci Serie A od dnešního dne můžete hlasovat v nové anketě. Ta se tentokrát zaměřuje na reprezentační dění v Itálii. Přesné znění nové ankety spolu s výsledky staré naleznete v tomto článku.

Stará anketa: Co postrádáte v sekci Serie A?
Naše poslední anketa se zaměřila na samotný chod sekce Serie A na FotbalPortal.cz. Co Vám zde nejvíce chybí?

Z nabízených možností nejméně postrádáte info o italských juniorech. Tato varianta chybí pouze 27 čtenářům (4,91% hlasujících). O něco více hlasů posbírala varianta info o nižších soutěžích v Itálii - 32 hlasů (5,82% hlasujících). Menší účast slovenských fotbalistů v Itálii zřejmě zapříčinila pouhých 34 hlasů (6,18% hlasujících) pro možnost více info o slovenských hráčích v Itálii. 58 čtenářů (10,55% hlasujících) zvolilo možnost nic a je zřejmě s naší prací naprosto spokojeno. Druhé místo obsadila možnost více info o českých hráčích v Itálii. Tuto variantu si vybralo 98 čtenářů (17,82% hlasujících). Jasně nejvíce zde postrádáte aktuální informace. Ještě více aktuálních informací by si přálo 301 čtenářů (54,73% hlasujících), tedy více než polovina. Celkově se do ankety zapojilo 550 čtenářů.

Nová anketa: Jak dopadne Itálie v zářijových kvalifikačních zápasech?

Nová anketa se tentokrát zaměřuje na reprezentaci. Azzurri čekájí v září kvalifikační zápasy doma proti Francii a na Ukrajině. My se Vás ptáme, jak reprezentace Itálie dopadne. Trenér Donadoni bude postrádat několik opor. Jistá je absence Marca Materazziho, neopak stále není jasno okolo kanonýra Toniho ani kapitána Cannavara. Velká ztráta trápí ale i Francii. Trenér Domenech nebude moci vést svůj tým z lavičky. Byl totiž potrestán za své výroky z 9. srpna pro list Le Parisien. Tehdy prohlásil, že vítězství Itálie U-21 nad tehdy jím vedenou Francií U-21 v roce 1999 bylo koupené u rozhodčího.

Itálie porazí oba soupeře

Pokud italské reprezentaci věříte natolik, že věřite v plný bodový zisk azzurri jak doma s Francií, tak na Ukrajině, zvolte tuto možnost.

Itálie porazí Francii, Ukrajinu ne
Proti Francii bude Italská reprezentace hrát na Giuseppe Meazza v Miláně, má tedy výhodu podpory fanoušků. Pokud věříte, že podpora italských tifosi dovede Italy k výhře nad zemí Galského kohouta, hlasujte pro tuto možnost.

Itálie zvítězí na Ukrajině, doma ne
Francie je ale na druhou stranu velice těžkým soupeřem. Tým s hvězdami Henrym či Trezeguetem bude jistě těžkým oříškem. Pokud nevěříte ve výhru Donadoniho týmu proti Francii, ale naopak myslíte, že zápas na Ukrajině tým zvládne, tohle ja Vaše možnost.

Itálie neporazí ani jednoho soupeře

Poslední možnost je pro skeptiky a odpůrce italského fotbalu. Italové v přípravě prohráli v Maďarsku, pokud věříte, že si ani nyní nepřipíší tři body, hlasujte pro tuto možnost.

Zdeněk Leitkep / Marek Numerato

Nejnovější články