Zpět na » Serie A » Lazio zrušilo přestup Carriza

Lazio zrušilo přestup Carriza

0

Líbilo se

30.08. - Přestup argentinského brankáře Juana Pabla Carriza do Lazia Řím je oficiálně odvolán. Oba kluby dnes oznámily, že přestup se neuskuteční.

Carrizo byl vybrán vedením Lazia, aby nahradil mezi tyčemi veterána Paruzziho, který ukončil kariéru. 23letý Carrizo měl být ideálním řešením na dlouho dobu, Lazio za něho mělo River Plate vyplatit 7,5 milionu euro.

Jenomže Carrizovi vystavily stop italské úřady. Lazio počítalo s tím, že Carrizo dostane italské občastnví a bude tak považován za hráče z Evropské unie. Jenomže Carrizo nebyl schopen úřadům věrohodně prokázat, že jeho pradědeček se skutečně narodil v Itálii, jak Carrizo celou dobu tvrdí. Nyní je jistě, že do zítřejší půlnoci se jeho občanství nepodaří vyřídit a Lazio tak celý přestup zrušilo.

"Lazio a River Plate oznamují, že z úředních důvodů již neplatí dohoda oznámená 18. července o přestupu Juan Pabla Carriza. Carrizo zůstane v River Plate, dokud ho Lazio nebude moci napsat na soupisku jako hráče z Evropské unie," stojí v oficiálním klubovém prohlášení.

Přestup se tedy uskuteční nejdříve v lednu. Lazio chtělo řešit brankářský problém angažováním Fernanda Muslery. Ten by ale mohl mít stejný problém jako Carrizo. Jedničkou Lazio tak zatím zůstává 43letý veterán Marco Ballotta.

Zdeněk Leitkep / sslazio.it

Nejnovější články