Zpět na » Serie A » Corradi do Parmy, Nonda opouští Řím

Corradi do Parmy, Nonda opouští Řím

0

Líbilo se

31.08. - Poslední přestupový den přinesl prozatím dva větší přestupy. Do Parmy se vrací útočník Bernardo Corradi a Shabani Nonda opustil AS Řím a míří do Galatasaray Istanbul.

Zkušený kanonýr Corradi do Parmy zamíří na roční hostování z Manchesteru City. Corradi se do paměti fanoušků zapsal především působením v Laziu Řím. Odtud odešel v roce 2004 do španělské Valencie. Tam ale jako většina Italů nedostal pořádnou šanci a po pouhé sezoně zamířil na hostování do Parmy.

Jenže po ročním hostování v Itálii ho Valencie prodala do anglického Manchesteru City, kde se ale neprosadil. Letos navíc Manchester City převzal trenér Eriksson a s Corradim nepočítá. Corradi se tak domluvil na ročním hostování s Parmou. Corradi o víkendu ještě nenastoupí.

Shabani Nonda opouští AS Řím a míří do Turecka. Jeho novým působištěm bude Galatasaray. Nonda za AS Řím odehrál pouhých 16 zápasů. K Giallorossi přišel v roce 2005 z AS Monaco. Loňskou sezonu odehrál na hostování v Blackburnu, kde vstřelil 7 branek ve 26 zápasech.

Mark Hughes ale nechtěl Nondu přivést na trvalý přestup, na kterém trvalo AS Řím. Galatasaray neváhal za konžského útočníka zaplatit necelé dva miliony euro a získal ho na trvalý přestup. Nonda by měl vytvořit útočnou dvojici s Hakanem Sukurem.

Zdeněk Leitkep / channel4.com

Nejnovější články