Zpět na » Serie A » Azzurrini vyzkouší obránce z Lazia

Azzurrini vyzkouší obránce z Lazia

0

Líbilo se

01.09. - Kouč Pierluigi Casiraghi zveřejnil nominaci na zápasy kvalifikace na mistrovstvé Evropy věkové kategorie do 21 let. Italové v příštím týdnu nastoupí proti Faerským ostrovům a Albánii. Nováčkem mezi jmény mladíků je obránce Lazia Lorenzo De Silvestri.

Na Faerské ostrovy narazí Italové v pátek 7. září v Trentu. Poté se vydají do nedaleké Albánie, kde odehrají zápas v Durrësu 11. září v úterý. Jediným krajánkem v Casiraghiho výběru je kanonýr Giuseppe Rossi z Villarrealu. Nejvíce zástupců má v juniorském výběru Empoli. Toskánce bude reprezentovat čtveřice Marzoratti, Marchisio, Pozzi, Giovinco. O jednoho zástupce má v nominaci méně Parma s Dessenou, Cigarinim a Marcem Rossim.

Seznam nominovaných:
Acquafresca (Cagliari), Cigarini (Parma), Consigli (Rimini), Criscito (Juventus), De Ceglie (Siena), De Silvestri (Lazio), Dessena (Parma), Giovinco (Empoli), Lupoli (Fiorentina), Marchisio (Empoli), Marzoratti (Empoli), Morosini (Vicenza), Motta (Turín), Paonessa (Avellino), Pisano (Cagliari), Pozzi (Empoli), Ranocchia (Arezzo), Giuseppe Rossi (Villarreal), Marco Rossi (Parma), Russotto (Treviso), Santacroce (Brescia), Sirigu (Cremonese).

/ gazzetta.it

Nejnovější články