Zpět na » Serie A » Bonera brání Gilardina

Bonera brání Gilardina

0

Líbilo se

13.09. - Obránce AC Milán Daniele Bonera se před novináři zastal svého spoluhráče Alberta Gilardina. Gilardino je pod tlakem kvůli své špatné formě.

Alberto Gilardino vyrostl v hvězdu v Parmě. Po přestupu do Milána sice v první sezoně dokázal nasázet 17 branek, jenomže v loňské sezoně to bylo pouze 12 a hlavně ke konci sezony měl značně slabou formu. V létě se hodně mluvilo o Gilardinově odchodu. Bývalý reprezentant ale nakonec v Miláně zůstal.

"Alberto hrál výborně v zápase proti Kyjevu. Potřebuje jen takové výkony zopakovat. Hodně lidí se dívá jenom na branky, ale Alberto hrál výborně proti Fiorentině a musí být posuzován za svůj výkon pro tým, ne za počet branek," prohlásil Daniele Bonera, který do Milána taktéž přišel z Parmy.

Milán má v současné době problémy s útokem. Ronaldo je stále zraněný a Alexandre Pato bude moci hrát až od ledna. Pro Gilardina se tak nabízí obrovská šance pro návrat do formy.

"Carlo Ancelotti ví, jak tohle zvládnout. Loni skvěle točil sestavu a dovedl nás k výhře v Lize mistrů. Má to ve svých rukou," věří trenérovi Bonera.

Zdeněk Leitkep / channel4.com

Nejnovější články