Zpět na » Serie A » Panucci nadšený z návratu do reprezentace

Panucci nadšený z návratu do reprezentace

0

Líbilo se

13.09. - Christian Panucci je nadšený ze svého návratu do reprezentace Itálie. Panucci se do národního týmu vrátil ve včerejším zápase na Ukrajině.

Christian Panucci byl stabilním členem reprezentace až do příchodu trenéra Lippiho. Pod ním vypadl ze sestavy a vrátil se až nyní. Proti Ukrajině odehrál svůj 49. reprezentační zápas.

"Tohle bylo důležité vítězství. Jsem šťastný, že jsem zpátky a jsem šťastný za naši výhru. Jsem nadšený," prohlásil po zápase Christian Panucci.

"Užívám si návrat do týmu a chci tu zůstat, reprezentace pro mě vždy byla velmi důležitá. Nyní si užívám tuhle chvíli, ale je třeba začít opět tvrdě pracovat, aby přišla i další pozvánka," ví Panucci.

"Hráli jsme dobrý zápas proti Ukrajině. Domácí dobře bránili, zdvojovali nás a nedávali nám vůbec prostor. Nevím, jestli jsme si zasloužili vyhrát, ale máme 3 velmi důležité body. Dnes jsme málo drželi balon a dostávali jsme se tak pod tlak. Oni rychle napadali a my ztráceli míče. Ale zvládli jsme to. Ukrajina chvílemi přecházela na osobní bránění, proti tomu se těžko hraje. Chtěli jsme se jim pohybem vzdalovat, ale dělali jsme chyby a nedokázali využívat protiútoky," prohlásil k zápasu římský obránce.

"Francie měla nejlepší pozici. Ale prohráli se Skotskem, tím se vše vyrovnává. Budeme bojovat a nakonec postoupíme," věří Panucci.

Zdeněk Leitkep / channel4.com

Nejnovější články