Zpět na » Serie A » Zebina si nekopne 4 zápasy

Zebina si nekopne 4 zápasy

0

Líbilo se

11.09. - Tři fotbalisté vyvázli po 2. kole s nepodmíněným trestem za vyloučení. O víkendu si nezahraje Zebina, Del Grosso a Ziegler. Disciplinárka opět hojně udělovala finanční tresty. Hned osm klubů bude platit pokutu.

S nejvyšším trestem vyvázl po druhém kole Jonathan Zebina. Obránce Juventusu dostal v Cagliari dvě žluté karty, načež byl vyloučen. Při odchodu do kabin se dostal do konfliktu s jedním z fotografů. Za celý incident dostal pokutu 15 tisíc eur a na hřišti se neobjeví čtyři kola. Jedno utkání budou svým týmům chybět Cristiano Del Grosso (Cagliari) a Reto Ziegler. Oba byli ve 2. kole vyloučeni po druhém napomenutí.

Dva napomenutí kapitáni - Nicola Amoruso z Regginy a Luciano Zauri z Lazia - dostali pokutu 500 eur. Gionatha Spinesi zaplatí za neúctivá slova na adresu asistenta rozhodčího 5 tisíc eur. Osm fotbalistů obdrželo v uplynulém kole již druhou žlutou kartu. Nejvyšší pokutu mezi týmy, 9 tisíc eur, zaplatí Neapol. Její fanoušci totiž opakovaně použili na stadionu zakázanou pyrotechniku.


Pokuty pro fotbalové kluby:

9000 euro Neapol
8000 euro Inter, AS Řím
6000 euro Atalanta, Cagliari
4000 euro Sampdoria
1000 euro AC Milán
200 euro AS Řím

/ lega-calcio.it

Nejnovější články