Zpět na » Serie A » Acquafresca slavil narozeniny vítězným gólem

Acquafresca slavil narozeniny vítězným gólem

0

Líbilo se

11.09. - Italská reprezentace do 21 let zatím prochází kvalifikací na evropský šampionát bez ztráty bodu. V Albánii stačila Casiraghiho celku jediná trefa, jejímž autorem byl Acquafresca z Cagliari.

V albánském Durrësu se azzurrini příliš nedařilo. V první půli se značně trápili. V 69. minutě ale Giovinco, jenž má za sebou dva dobré zápasy, přihrávkou našel Acquafrescu a oslavenec dvacátých narozenin rozhodl utkání. Premiéru za jednadvacítku absolvoval De Silvestri z Lazia. V obraně zastoupil zraněného Pisana. Pod Casiraghim podruhé za sebou selhal Giuseppe Rossi. Ăštočník Villarrealu opět nedokázal přesvědčit o své kanonýrské pověsti.

Casiraghiho svěřenci jsou v čele skupiny s devíti body (dvakrát porazili Albánce, jednou Faeřany). Devět bodů mají i Chorvaté, ti ovšem odehráli o zápas více. V říjnu mladí Italové narazí právě na Chorvatsko a Řecko. Pro výhru v těchto zápasech budou muset vynaložit více úsilí než v posledních dnech.

Albánie - Itálie 0:1 (69' Acquafresca)
Albánie (4-2-3-1): Kolici; Arapi, Shoshi, Lila, Malindi (33' Fagu); Progni (83' Vila), Fefa; Hyka, Bakaj, Mile; Sukaj (73' Cani).
Itálie (4-3-2-1): Consigli; Motta, Marzoratti, Criscito, Pisano (42' De Silvestri); Dessena, Cigarini, De Ceglie; G.Rossi (76' Morosini), Giovinco (87' Russotto); Acquafresca.
Rozhodčí: Schoergenhofer (Rakousko).

/ gazzetta.it

Nejnovější články