Zpět na » Serie A » Opory zrazuje svalstvo

Serie A - Opory zrazuje svalstvo

0

Líbilo se

10.09. - Na zátěž z úvodu sezóny již doplatilo několik opor týmů Serie A. Ronalda, Cassana či Boumsonga vyřadilo svalové zranění na několik měsíců ze hry. Ani jeden z nich však zatím neměl šanci nastoupit do ligového zápasu. Zranění si tak přivodili na tréninku či v přípravném utkání.

Juventus bude dva měsíce postrádat francouzského obránce Boumsonga. Ten si v přátelském utkání v Zaragoze přivodil svalové zranění v oblasti levého stehna. Antoniovi Cassanovi ze Sampdorie zase přinesl smůlu přátelský duel v Bellinzoně. Posila janovského klubu stejně jako Boumsong bude chybět na hřišti zřejmě dva měsíce kvůli poškozenému svalstvu na levém stehnu. Cassanova ligová premíéra za Doriu se tak odkládá.

A do třetice trápí stehenní sval Brazilce Ronalda. Ten by měl rossoneri chybět měsíc. Absence Ronalda rozvířila spekulace, jestli není Brazilec s klubem v konfliktu. Bojovníci proti dopingu zase podezřívají Ronalda, že používá při léčbě nepovolených praktik, aby tak svoji rekonvalescensci urychlil.

Již dříve FotbalPortal informoval o zranění útočníka Budana z Parmy. Další z fotbalistů, jehož zradilo svalstvo, bude stát dva měsíce. Ricky Vailatti z Turína, léčící koleno, by se měl na hřišti objevit na přelomu září a října.

/ gazzetta.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články