Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » Serie A » Ranieri se chce s Juventusem soudit o odstupné

Ranieri se chce s Juventusem soudit o odstupné

Ranieri se chce s Juventusem soudit o odstupné © juventini indonesia - Ranieri

0

Líbilo se

20.05. - Propuštění trenér Claudio Ranieri se chce s Juventusem Turín soudit o odstupné 1,5 milionu euro, které mu podle smlouvy náleží. Informaci ve středu přinesl italský deník La Reppublica.

Italský velkoklub však chce trenéra raději stále vést jako svého zaměstnance a platit mu mzdu až do konce platnosti kontraktu v červnu 2010, nebo než si najde nové působiště. „Když jsme podepisovali smlouvu, generální manažer Jean-Claude Blanc mi slíbil, že když v Juventusu nebudou spokojení s mojí prací, bude platná tato klauzule,“ řekl Ranieri o odstupném deníku La Republicca. Namísto toho však klub bude kouče zaměstnávat a případný zájemce o jeho služby musí požádat Juventus o povolení. „Blanc nedodržel slovo. Takhle se opravdoví muži nechovají a navíc to není ani styl Juventusu,“ dodal Ranieri.

Sedmapadesátiletý Ranieri byl propuštěný v pondělí dvě kola před koncem italské ligy po sedmizápasové sérii bez vítězství. Automatický postup do Ligy mistrů se Juventusu pokusí zachránit ředitel mládežnické akademie Ciro Ferrara.

Kam dál?

Tomáš Vlasák / mediafax

Témata článku
Anketa

Považujete Ranieriho chování za správné?

Ano (29)

Ano 65,9%

Ne (15)

Ne 34,1%
Celkový počet hlasů: 44
Loading... Uklávám Váš hlas.
Související odkazy
Nejnovější články