Zpět na » Serie A » Coco: TV show místo fotbalu

Coco: TV show místo fotbalu

0

Líbilo se

10.09. - Francesco Coco, kterému Inter Milán nedal příležitost hrát ani opustit klub, opuští svět fotbalu. Nyní se chce zúčastnit natáčení reality show 'L' Isola dei Famosi' (česky Ostrov slavných). Bývalý hráč věhlasných klubů Barcelony, milánského AC, či právě Interu, končí s fotbalem v pouhých třiceti letech.

Francesco Coco sdělit společenskému magazínu Chi, že jeho budoucnost bude spojena s reality show moderátorky Simony Ventura. "Před třemi týdny jsem na nic podobného nemyslel. Stále jsem sledoval nabídky z fotbalového prostředí. Pak jsem se rozhodl, že po kariéře plné úspěchů nemohu skončit na nižší úrovni." Coco tak zřejmě reagoval na nabídky ze Spojených států, o kterých FotbalPortal informoval své čtenáře v minulém týdnu.

"Dodnes mě lidé znali tak, jak se o mně psalo. Nyní mám díky L'Isola dei Famosi příležitost ukázat se tak, jaký jsem doopravdy," řekl Coco. Připomněl tak pronásledování bulvárními médii, která o fotbalovém obránci psala jako návštěvníkovi bujarých večírků a party významných celebrit. Fotbal tak přichází o velký talent druhé poloviny devadesátých let. Francesco Coco v dobách největší slávy patřil skutečně mezi elitu a oblékal dokonce reprezentační dres.

/ gazzetta.it

Nejnovější články