Zpět na » Serie A » Blíží se návrat Ze Marii?

Blíží se návrat Ze Marii?

0

Líbilo se

10.09. - Brazilský obránce Ze Maria by se rád vrátil do Itálie. Nyní tvrdí, že hrát za Lazio by pro něho bylo ideální.

Ze Maria je bez angažmá od léta, kdy se dohodl na ukončení smlouvy v Levante. Nejprve mluvil o možném návratu do Parmy, nyní se ale spíše přiklání k příchodu do Lazia Řím. Podle posledních zpráv by mohlo k podpisu smlouvy dojít ještě v tomto týdnu.

"Četl jsem spekulace v novinách. Dost mě to rozesmálo. Jsou to jen novinářské řeči, s Laziem nejsme před dohodou, "dementoval zprávy Ze Maria.

"Chci ale podepsat smlouvu a začít trénovat s novým klubem ještě tenhle týden. Mám spoustu nabídek z různých zemí. Preferuji sice Itálii, ale musím si vše dobře promyslet. Znám Sabatiniho (sportovní ředitel Lazia, pozn. redakce) už hodně dlouho. Je to báječný profesionál. Když mi zavolá, určitě se dohodneme," prohlásil poté Ze Maria.

Jose Marcelo Ferreira toho v Itálii odehrál hodně. Po šesti letech v Perugii odehrál několik sezon v Parmě a Interu. Parma byla dlouho favoritem na získání jeho služeb, ale nabídka Lazia by mohla všechno změnit. Lazio má nyní problémy s obránce, zkušený Ze Maria by mu mohl vytáhnout trn z paty.

Zdeněk Leitkep / goal.com

Nejnovější články