Zpět na » Serie A » Nový problém Catanie - sázení a výhružky

Nový problém Catanie - sázení a výhružky

0

Líbilo se

09.09. - Sicilský deník La Sicilia přišel v tomto týdnu s informací, že probíhá vyšetřování, které má potvrdit zapojení tří hráčů Catanie do sazkářských aktivit. Podle spekulací se prohřešku měla dopustit trojice Falsini, Pantanelli, Biso. Obránce Falsini byl na zakladě této informace napaden dvěma fanoušky, kteří mu vyhrožovali zabitím.

Gianluca Falsini se ocitl tváří v tvář smrti. Po tréninku byl ve sportovním středisku Catanie zastaven dvěma neznámými muži. Jeden z nich obráncovi vyhrožoval, že pokud neopustí město, bude zavražděn. Sicilský klub se k celé záležitosti staví zdrženlivě. O nepříjemnosti, která Falsiniho potkala, seznámila veřejnost ve vysílání Radio Radio hráčova advokátka Mattia Grassani. Falsini působí v Catanii druhou sezónu. Vloni odehrál v klubu, do kterého zamířil ze Sieny, pouze pět utkání.

Podle listu La Sicilia probíhá vyšetřování, které má potvrdit či vyvrátit zapojení tria Biso, Pantanelli, Falsini do sázkařské organizované skupiny. Fotbalisté mohli prý ovlivnit zápasy Catania - Ascoli (3:3) a Sampdoria - Catania (1:0). Pro sicilský klub je to další nepříjemná aféra. V únoru dobré jméno klubu poskvrnila vražda policisty Filippa Racitiho. Ten se stal obětí nepokojů v ulicích po zápasu Catania - Palermo. Jeho vrah pocházel ze skupiny ultras fanoušků domácího klubu. Novým problémům se sázením hráčů čelí Catania krátce poté, co mužstvu vypršel trest, a konečně opět může nastupovat na domácím hřišti.

/ repubblica.it, gazzetta.it

Nejnovější články