Zpět na » Serie A » Azzurrini se trápili, Faeřany ale porazili

Azzurrini se trápili, Faeřany ale porazili

0

Líbilo se

08.09. - Mladí Italové si i ve druhém utkání kvalifikace na mistrovství Evropy připsali tři body. Azzurrini včera porazili Faerské ostrovy 2:1. V příštím týdnu se chystají do Albánie.

Výhra o gól nad severským soupeřem není pro Italy žádnou slávou. Tři body do tabulky skupiny, v níž Casiraghiho celek soupeří ještě s Albánií, Řeckem, Chorvatskem a Ă�zerbajdžanem, jsou ovšem velmi důležité. Gólový účet utkání v Trentu otevřel útočník Trevisa Andrea Russotto. Akci mu skvěle připravil nejlepší muž zápasu Sebastian Giovinco. Faeřané srovnali skóre hned o tři minuty později. Po obrovské chybě gólmana Consigliho skóroval Hansen. V 81. minutě rozhodl o tříbodovém italském zisku záložník Cigarini z Parmy. Andrea Consigli pak v závěru částečně napravil svoji předchozí hrubku zákrokem proti Mouritsenovi.

Itálie '21' - Faerské ostrovy '21' 2:1
(28' Russotto, 81' Cigarini - 31' Hansen)

Itálie: Consigli, Motta (46' Pisano), Marzoratti, N.Rossi, Criscito, Dessena, Cigarini, Marchisio, Russotto (55' Lupoli), Giovinco, Pozzi (63' Acquafresca)
Faerské ostrovy: Nielsen, Naes, Davidsen, Damm, Hansen, Hanssen, Olsen (72' Mouritsen), Lokin, Leifsson 63' Olavstovu), Gunnarsson, Joensen (66' E.Hansen).
Rozhodčí: Mrkovic (Bosna a Hercegovina)

/ datasport.it, eurosport.it

Nejnovější články