Zpět na » Serie A » Cruz prodloužil v Interu

Cruz prodloužil v Interu

0

Líbilo se

07.09. - Julio Cruz zůstane v Interu Milán. Měl sice možnost přestoupit do Lazia Řím, Cruz ale nakonec prodloužil smlouvu o jeden rok.

Argentinský útočník měl v Interu smlouvu ještě na letošní sezonu. Letos v létě se na něho navíc vyptávalo Lazio Řím. Inter i Cruz ale nabídku odmítli a nakonec se dohodli na prodloužení smlouvy o další sezonu.

"Vyptával jsem se prezidenta Interu Morattiho na Cruze. Ale ten okamžitě vyloučil jeho prodej. Nabízel mi Alvara Recobu a Adriano, ale o ty jsme neměli zájem," prohlásil prezident Lazia Řím Claudio Lolito.

Cruz přišel do Interu v roce 2003 jako vyhlášený kanonýr z Bologni. Za Inter odehrál 86 zápasů a dal 34 branek. Své působení si zřejmě ještě protáhne.

"Jsme šťastný za novou smlouvu. Dnes jsem to podepsal. S prodloužením jsem souhlasil už před časem, nemám problém se setrváním v Interu," prohlásil hráč pro oficiální stránky Interu Milán.

Cruz má v Interu těžkou pozici. V útoku Interu se přetahují o místo Zlatan Ibrahimovič, David Suazo, Hernán Crespo a právě Julio Cruz. Z kádru už navíc prakticky vypadl brazilec Adriano a odešel Alvaro Recoba.

Zdeněk Leitkep / goal.com, inter.it

Nejnovější články