Zpět na » Serie A » Rozhovor s Tomášem Ujfalušim již brzy na FotbalPortalu!

Rozhovor s Tomášem Ujfalušim již brzy na FotbalPortalu!

0

Líbilo se

05.09. - O rozhovor jsme požádali Tomáše Ujfalušiho prostřednictvím jeho hráčského agenta Dalibora Laciny v závěru sprna. Hráč souhlasil a v úterý dopoledne se tedy vydali dva redaktoři serveru FotbalPortal.cz na Loretánské náměstí, kde byl domluven sraz.

"Možnost dělat rozhovor s Tomášem Ujfalušim mě samozřejmě potěšila. Zadák Fiorentiny patří k předním osobnostem Serie A, na kterou nedám dopustit," tvrdí zpětně jeden z obou redaktorů, Marek Numerato.

Populární Ujfi přišel do kanceláře společnosti IFMM, která jej zastupuje, krátce před srazem reprezentačního týmu. Při rozhovoru se ochotně rozpovídal o své fotbalové kariéře, kolikrát byl k nezastavení. S redaktory probral aktuální dění v Serii A, ovšem mluvil i o svém dřívějším působení v Gambrinus lize a Bundeslize.

Prozradil, že v Itálii udržuje kontakty s dalšími českými hráči. Nejčastěji se vídá s Markem Jankulovskim, proti kterému nastoupil v pondělí přímo na hřišti. Tomáš nám sdělil, že nemá nejlepší vzpomínky na přípravná utkání v Rumunsku a ve Ĺ panělsku. Proč, to se brzy dozvíte v plném znění!

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Nejnovější články