Zpět na » Serie A » Lucarelli vysvětlil svůj přestup

Serie A - Lucarelli vysvětlil svůj přestup

0

Líbilo se

26.10. - Přestup Cristiana Lucarelliho na Ukrajinu byl jedním z nejpřekvapivějších přestupů léta. Bývalý kanonýr Livorna nyní vysvětlil, proč si vybral právě Ĺ achťor Doněck.

Lucarelli byl kapitánem Livorna a ikonou klubu. Po několika hádkách s prezidentem Spinellim ale z klubu odešel. Pro Channel4 vysvětlil, proč zvolil právě Ukrajinu.

"Daleko těžší, než opustit Itálii, bylo opustit Livorno. Jsem velký fanoušek klubu, jsem z Livorna a mám tam celou rodinu. Ale po čtyřech letech jsem si byl jistý, že chci udělat další krok," prohlásil Lucarelli.

"Sampdoria se o mě zajímala, ale nebyla schopná splnit podmínky prezidenta Spinelliho. Nechtěla zaplatit více než 3 miliony euro a prezident mě za tu cenu nepustil," říká Lucarelli k zájmu Sampdorie.

"Prezident Interu Massimo Moratti pořád prohlašoval, že mě chce přivést na San Siro, ale nikdy nepřišel s žádnou nabídkou. Neustále mluvil, ale skutek žádný. Poté přišel Doněck s nabídkou - oni mě skutečně chtěli, byli schopni splnit požadavky klubu, tak hraji v Ĺ achťaru," říká Lucarelli.

Lucarelli je v Doněcku spokojený. Je patřičně finančně ohodnocen, hraje Ligu mistrů a v klubu je hvězdou. Právě za roky v Livornu si to plně zaslouží.

Zdeněk Leitkep / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články