Zpět na » Serie A » Juventus se o titul ještě popere, ujišťuje Del Piero

Juventus se o titul ještě popere, ujišťuje Del Piero

Juventus se o titul ještě popere, ujišťuje Del Piero © teamtalk.com - Allesandro Del Piero

0

Líbilo se

12.04. - Fotbalový klub Juventus Turín nevyužil zaváhání Interu Milán a po sobotní prohře 2:3 v Janově má na aktuálního lídra italské nejvyšší soutěže ještě větší ztrátu - celých deset bodů. Podle útočníka Alessandra Del Piera se ale rozhodně nevzdá a bude dál bojovat o titul, v neděli to uvedl goal.com.

"Je to škoda, teď to pro nás bude těžké. Ale my se nevzdáme," prohlásil Alessandro Del Piero po prohraném zápase s Janovem. Nepovedené utkání znamenalo pro italský celek, v němž působí i Češi Pavel Nedvěd a Zdeněk Grygera, již šestou porážku v této sezoně. O vítězství Janova se přitom postaral bývalý hráč Juventusu Raffaele Palladino .

Svěřenci Claudia Ranieriho jsou v Serii A na druhém místě a sedm kol před koncem sezony ztrácejí na vedoucí Inter celých bodů. Ale podle Alessandra Del Piera není o novém majiteli italské trofeje zdaleka rozhodnuto. "Byli jsme hodně smutní a zklamaní, když nás vyřadila Chelsea z Ligy mistrů a právě to možná ovlivnilo naši hru. Nechceme se za nic omlouvat, máme teď příležitost hrát co nejlépe. Boj nevzdáme," řekl rozhodně zkušený hráč. "I Janov dokázal, že hraje naplno," pokračoval Alessandro Del Piero. "Mrzí nás to, ale ani remíza by pro nás nebyla dostačující. V nadcházejícím utkání proti Interu ale budeme mnohem bojovnější," uzavřel.

Kam dál?

v l / Mediafax, Eliška Chlumská

Související odkazy
Nejnovější články