Zpět na » Serie A » Ronaldo se chystá k návratu

Ronaldo se chystá k návratu

0

Líbilo se

06.09. - Ronaldo stále laboruje se zraněním. Podle posledních zpráv by už měl být připraven hrát v Sieně, kam Milán zavítá 15. září.

Ronaldo má neustále problémy se stehenním svalem. Toto zranění ho vyřadilo ze hry při startu Serie A a Il Fenomeno stále není v pořádku. Před sezonou vedení AC Milán tvrdilo, že odhalilo zdroj Ronaldovi nadváhy. Tím měly být problémy se štítnou žlázou. Ronaldo je tak údajně nyní mnohem hubenější a rychlejší.

"Začali jsme Ronalda léčit 8. srpna, kdy jsme odhalili problém s jeho stehenním svalem. Výsledky nebyly moc jasné, takže jsme ho poslali na další testy. Podle nich mělo léčení trvat zhruba 4 týdny," prohlásil nedávno lékař Jean-Pierre Meersseman.

Podle některých informací byl Ronaldo hodně rozzloben na lékařský tým AC Milán. Meersseman tuto informace ale dementoval: "Ronaldo není naštvaný a je připraven hrát za Milán. Chce jen být zpátky co nejdříve a pomoci týmu. Uzdravení se trošku protáhlo, ale jen asi o týden. Jsme si jisti, že bude hrát už proti Sieně."

Milán měl při neúčasti Ronalda drobné problémy s útočníky. Alberto Gilardino je gólově impotentní a ani Pippo Inzaghi se netěší z ideální formy.

Zdeněk Leitkep / channel4.com

Nejnovější články