Zpět na » Serie A » Serie A - profily na přání

Serie A - Serie A - profily na přání

0

Líbilo se

04.09. - Redakce Serie A pro své čtenáře připravuje profily slavných hráčů a trenérů Serie A. Nyní se ptáme Vás, našich čtenářů, profil kterého hráče byste chtěli na našem portále najít?

V sekci Serie A můžete již nyní najít profily Paola Maldiniho, Gianluci Pagliuci, Roberta Baggia, Francesca Tottiho, Fabia Cannavara, Adriana Mutu, Gabriela Batistuty, Marcella Lippiho, Alessandra Del Piera, Hernána Crespa, Fabrizia Miccoliho a Bernarda Corradiho. Profily se u Vás setkali s velkým zájmem, proto Vám nyní nabízíme možnost podílet se na jejich výběru.

Do komentářů pod tímto článkem tak nyní můžete uvádět hráče, trenéry nebo osobnosti z vedení klubu či ligy, jejichž profil byste rádi na našem portále viděli. Jedinou podmínkou je, aby Vámi uvedená osobnost odehrála výraznou část kariéry v italských soutěží nebo byla výrazně spjata s italským fotbalem.

Upozorňujeme, že výčet jmen uvedených v komentářích není pro redaktory závazný! Budeme se ale snažit vyplnit co nejvíce Vašich čtenářských přání.

Zdeněk Leitkep / Marek Numerato, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články