Zpět na » Serie A » Tomáš Sivok neměl dobrý den

Tomáš Sivok neměl dobrý den

0

Líbilo se

04.09. - K českým hráčům, kteří zasáhli do letošní Serie A, se přidal Tomáš Ujfaluši. Zadák Fiorentiny, jenž se vrátil do hry po karetním trestu, si vysloužil také nejlepší hodnocení mezi krajany. První český souboj - Jankulovski vs. Ujfaluši - neměl na San Siru vítěze. Tři body bral z našich po nevýrazném výkonu pouze Pavel Nedvěd. Výkonnostně propadl Tomáš Sivok.

V Miláně došlo na vzájemný souboj dvou českých fotbalistů. Marek Jankulovski v dresu AC vyzval v domácí prostředí Tomáše Ujfalušiho z Fiorentiny. Obránce rossoneri měl velmi náročný program, během čtyř dnů ho čekalo již druhé utkání. Bohužel byl hlavním viníkem inkasovaného gólu AC, což poskvrnilo jeho jinak celkem slušný výkon. Tomáš Ujfaluši minulé kolo chyběl kvůli kartám. Do Serie A se vrátil s chutí. Ăštočníky zásoboval přesnými centry, které komplikovaly situaci milánským zadákům. Na pravé straně si vedl Ujfaluši velmi dobře a patřil k nejlepším hráčům v dresu hostů. Neodpustil si ale karetní zákrok. Známky Marka Jankulovského - Datasport: 5; Gazzetta dello Sport 5,5. Známky Tomáše Ujfalušiho - Datasport: 6,5; Gazzetta dello Sport 6,5.

Tomáš Sivok do nešťastného zápasu s Neapolí zasáhl až ve druhé půli. Na hřišti zastoupil Boudianskiho. Jenže neděle na Friuli patřila Neapolským. Sivok stejně jako jeho spoluhráči odehrál podprůměrný zápas. Datasport zařadil Tomáše Sivoka dokonce do sestavy největších zklamání kola. Tomáš Zápotočný do ligy letos ještě nezasáhl. Známky Tomáše Sivoka - Datasport: 5; Gazzetta dello Sport 4,5.

Pavel Nedvěd tento víkend výrazně zaostal za výkonem z minulého kola. V Cagliari kazil přihrávky a nechával se zbytečně vyprovokovat. V roli "mozku" Juve ho musel zastoupit Camoranesi. Nedvěd na Sardinii dostal žlutou kartu. Známky Pavla Nedvěda - Datasport: 5,5; Gazzetta dello Sport 6.

Lukáš Jarolím má za sebou první souboj s velikánem. Na hřišti římského AS se objevil až v 79. minutě. Přesto musel přihlížet dvěma případům, kdy giallorossi pokořili gólmana Manningera. Český záložník Sieny nebyl hodnocen, vzhledem ke svému krátkodobému pobytu na hřišti.

/ datasport.it; gazzetta.it

Nejnovější články