Zpět na » Serie A » Juventus bude přemlouvat Nedvěda, aby pokračoval

Juventus bude přemlouvat Nedvěda, aby pokračoval

Juventus bude přemlouvat Nedvěda, aby pokračoval © -

0

Líbilo se

19.03. - Vedení italského fotbalového klubu Juventusu Turín bude ještě zkoušet přemlouvat českého záložníka Pavla Nedvěda, aby pokračoval v kariéře, přestože samotný hráč už veřejně prohlásil, že po aktuální sezoně skončí. Informaci ve čtvrtek přinesl server channel4.com.

Šestatřicetiletý Nedvěd už dříve Juventusu řekl, že po této sezoně skončí a před necelým měsícem to oznámil také veřejně. Ovšem vedení "Staré dámy" chce stejně Nedvěda přemluvit, aby ještě hrál i v další sezoně. Český fotbalista se momentálně zotavuje po zranění žebra.

"Chtěl jsem říct Nedvědovi, že je velkým příkladem pro každého a hráči ho mají rádi za jeho pracovitost. Jediná věc, která by se mu nemusela moc líbit je to, že by třeba tolik nehrál. Vždy je zvyklý nastupovat jako důležitý hráč. Ale pokud dosáhneme jeho souhlasu, bude pořád pro tým neuvěřitelně přínosný a platný, také třeba i svým chováním v šatně. Myslím, že ho musíme zkusit přesvědčit, aby ještě rok hrál," uvedl jeden z členů vedení Juventusu Gian Paolo Montali.

Kam dál?

v l / Mediafax, Pavel Urban

Související odkazy
Nejnovější články