Zpět na » Serie A » Ohlasy trenérů na druhé kolo

Ohlasy trenérů na druhé kolo

0

Líbilo se

03.09. - FotbalPortal.cz Vám přináší první část ohlasů trenérů na druhé kolo Serie A.

Atalanta - Parma 2:0
Luigi Del Neri (Atalanta): "Hrát proti Parmě, to není lehké. Věděli jsme, že jejich útok vedený Reginaldem je hodně silný. Museli jsme je uhlídat, a zároveň hrát dobře v útoku. Costinha hrál velmi dobře, ale stále se může zlepšit."
Domenico Di Carlo (Parma): "Dnes to nebyl náš zápas, neřešili jsme situace tak dobře, jak jsme mohli. Morfeo hrál dobře, ale jeden výborný výkon prostě nestačí."

Catania - CFC Janov 0:0
Antonio Pulvirenti (prezident Catanie): "Znovu otevření Stadio Massimino je pro nás důležité. Ĺ koda, že jsme nedali branku. Náš sportovní ředitel Pietro Lo Monaco chce odejít, ale doufám, že ho udržíme."
Papa Waigo (útočník CFC Janov): "Hráli jsme dobře, ale v obtížných podmínkách. Našlapaný stadion hnal kupředu domácí. Ale očekával jsem od nich více, dnes jsme mohli vyhrát."

Livorno - Palermo 2:4
Fernando Orsi (Livorno): "Chtěl jsem vidět velký výkon. To se nepovedlo. Ale tým reagoval dobře. Začali jsme sezonu špatně, naše obrana není dobrá. Ale Ameliu klidně nechám na tribuně i příště, brankář není náš problém."
Stefano Colantuono (Palermo): "Dali jsme čtyři branky, ale jsem hrubě nespokojen s naším výkonem ve druhé půli. Prostě není možné takhle ztratit koncentraci. Ale na druhou stranu tomu rozumím."

AS Roma - Siena 3:0
Luciano Spalletti (AS Roma): "Po úvodním golu jsme si mysleli, že to půjde samo. Měli jsme nějaké šance, ale neproměnili je. Po přestávce jsme ale hráli dobře, hlavně po křídlech."
Andrea Mandorlini (Siena): "Ĺ patný výsledek, ale výkon nebyl špatný. AS je prostě někde jinde. Giallorossi jsou prostě lepší."

Torino - Reggina 2:2
Walter Novellino (Torino): "Kdyby jsme dali branku na 3:1, bylo by rozhodnuto. Měli jsme šance, neproměnili je a pak dostaneme vyrovnávací branku. Musíme být lepší vepředu. Recoba a Rosina ale hráli velmi dobře, ale pořád nejsou v top formě."
Massimo Ficcadenti (Reggina): "V první půli jsme hráli dobrý fotbal a měli jsme vést. Jenomže Turín poté obživl a přehrál nás. S remízou jsem ale spokojen, bod je dobrý."

Zdeněk Leitkep / channel4.com

Nejnovější články