Zpět na » Serie A » Pozvánku k azzurri dostal i Foggia

Serie A - Pozvánku k azzurri dostal i Foggia

0

Líbilo se

02.09. - Trenér Roberto Donadoni vybral fotbalisty pro kvalifikační dvojutkání s Francií a Ukrajinou. Mezi 25 jmény se nachází i nováček Pasquale Foggia. Záložník Cagliari má po dvou ligových kolech na kontě již tři góly - všechny z penalt. Donadoni vybral i šest krajánků.

Proti Francii nastoupí Italové 8. září v sobotu na San Siru. Následující zápas s Ukrajinou odehrají ve středu 12. září v Kyjevě. Kvůli zranění Marca Materazziho povolal Donadoni do reprezentace Christiana Panucciho. Zadák římského AS se v národním týmu objevuje s různými přestávkami již 13 let. Nejvíce zástupců má v azurovém mužstvu AC Milán, a to pět.

Nominace:

Brankáři: Abbiati (Atletico Madrid), Amelia (Livorno), Buffon (Juventus).
Obránci: Barzagli (Palermo), Cannavaro (Real Madrid), Chiellini (Juventus), Gamberini (Fiorentina), Grosso (Olympique Lyon), Oddo (AC Milán), Panucci (AS Řím), Zambrotta (Barcelona).
Záložníci: Ambrosini (AC Milán), Aquilani (AS Řím), Camoranesi (Juventus), De Rossi (AS Řím), Foggia (Cagliari), Gattuso (AC Milán), Perrotta (AS Řím), Pirlo (AC Milán).
Ăštočníci: Del Piero (Juventus), Di Natale (Udinese), Inzaghi (AC Milán), Lucarelli (Shakhtar Donetsk), Quagliarella (Udinese), Toni (Bayern Mnichov).

/ gazzetta.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články