Zpět na » Serie A » Lazio odmítlo rezignaci Sabatiniho

Serie A - Lazio odmítlo rezignaci Sabatiniho

0

Líbilo se

02.09. - Lazio odmítlo rezignaci sportovního ředitele Waltera Sabatiniho. Ten byl kritizován za špatné přestupy v letním přestupním období.

Biancocelesti byli neustále kritizováni fanoušky i odborníky za neschopnost přivést kvalitního brankáře. Walter Sabatini, muž odpovědný za přestupy Lazia, tak v sobotu, den po skončení přestupního termínu, nabídl klubu svou rezignaci.

"Musíme si sednout a v klidu si probrat výsledky přestupního termínu. Ale já jsem spokojen. Sabatiniho rezignace je chyba novinářů. Tenhle tým mu dluží spoustu díků za svou současnou výkonnost. Jeho nabídku, že odejde, jsem smetl ze stolu. Ale nejsem si jistý, jestli ho dokážu přesvědčit, aby pokračoval. Je to hrdý muž, který tiše pracuje v pozadí. Chválu za jeho práci sbírám já a trenér," prohlásil prezident klubu Claudio Lolito.

"Problém tohoto klubu je, že nevyhráváme jeden zápas za druhým a nemáme trofeje. Podívejte se na Milán. Udělají velmi málo změn a pořád jsou hlavní favorité se správnou náladou v týmu. V Laziu za přestupy odpovídá Walter Sabatini a hráči jsou s jeho prací velmi spokojeni. Pracuje dobře, jen média nejsou spokojena," tvrdí Lolito.

Hlavní chybou podle médií bylo selhání při přestupu Juana Pabla Carriza, kterému klub nedokázal zajistit občastní člena EU.

"Lazio mělo možnost ho koupit, ale je stále registrován v River Plate. Až bude šance, aby za nás chytal, přivedeme ho. Jestli to bude v lednu? Nevím, nejsem jasnovidec," říká Lolito k přestupu Carriza. Další chybou Sabatiniho mělo být nezrealizování některých odchodů z týmu.

"Nevím, pro Roberto Baronio nepřijal přestup do Levante, musíte se ho zeptat. Fabio Firmani měl také odejít, není součástí našich plánů. Ale nedohodl se na smlouvě v Livornu. Měli jsme také dohodu o příchodu Sebastiana Battaglii z Bocy Juniors, ale jeho žena ten přestup zablokovala," prohlásil Lolito k některým dalším přestupům.

Zda Sabatini v klubu zůstane nebo ne by mělo být jasné v nejbližších dnech.

Zdeněk Leitkep / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
monitor - 11.01. Odpovědět

;laekgjuhs

monitor
Nejnovější články