Zpět na » Serie A » Julio Cesar: Inter měl špatný den

Julio Cesar: Inter měl špatný den

Julio Cesar: Inter měl špatný den © corrieredellosport.it - Julio Cesar

1

Líbilo se

19.01. - Gólman Interu Mlan Julio Cesar přiznal, že Atalanta v nedělním utkání pro nerazzurri si vítězství zasloužila a slíbil, že Inter se vrátí na mistrovskou notu ve středečním utkání proti AS Řím. Náskok Interu na čele tabulky před druhým Juventusem se nyní ztenčil na tři body, když svěřenci Jose Mourinha utrpěli na Stadio Atleti Azzurri D’Italia porážku 1:3.

Byl to pro nás velmi smutný den,“ řekl brankář Julio Cesar pro Inter Channel.

Začali jsme velmi pomalu, svěřenci Del Neriho hráli lépe než my a musíme uznat, že si vítězství zasloužili. Atalanta je stále nepříjemný soupeř a na hřišti se jim dařilo, na co sáhli. Mají velmi kvalitní hráče jako jsou například Cristiano Doni a Sergio Floccari.“

Pro Inter to byl již druhý nepovedený zápas v řadě. Po kontroverzní vítězství v Sieně doma pouze remizovali s Cagliari 1:1 a nyní prohráli v Bergamu.

Bohužel, občas se stane, že máte špatný den. Ale musíme zůstat klidní. Máme čas probrat, co jsme udělali špatně a přijít na chyby, kterých jsme se dopustili. Ve středu proti AS Řím chceme vrátit na vítěznou vlnu a vítězství poté zopakovat i v neděli proti Sampdorii Janov."

Kam dál?

Jakub Košťan / goal.com

Nejnovější články