Zpět na » Serie A » Inter se zlobí na Francouze kvůli Vieirovi

Inter se zlobí na Francouze kvůli Vieirovi

0

Líbilo se

15.09. - Kouč Roberto Mancini je pořádně nazlobený na záložníka Vieiru i trenéra Francie Domenecha. Vieira totiž odehrál za reprezentaci v posledním týdnu dvě utkání. Po fyzicky namahavých výkonech si obnovil svalové zranění a Interu bude chybět v důležitých zápasech v úvodu Ligy mistrů.

"Mluvil jsem s Patrickem, když se vrátil. Nevypadal dobře a nebyl v kondici, která by mu dovolila hrát," uvedl Roberto Mancini. První lékařské zprávy předpokládají, že francouzského důrazného středopolaře čeka třítýdenní pauza.

Vieira se postupně vracel do hry po dvou dlouhodobějších zraněních. Nyní to ovšem vypadá, že opět několik týdnů bude muset na hřišti vynechat. "Chápu, jak se cítí. Jasně, že by měl být mnohem více opatrnější, stejně tak jeho kouč," podotkl Mancini.

Inter prý francouzský realizační tým žádal, aby Vieiru nechali proti Skotům odpočívat. Hlavním důvodem byl fakt, že Vieira dva týdny před tím netrénoval. V takovém stavu podle nerazzurri nebyl připraven k odehrání dvou zápasů během čtyř dnů. Podle Roberta Manciniho bylo na Vieirovi znát již v souboji s Itálií, že není schopen hrát na sto procent. Proti azzurri odehrál Patrick celý zápas, se Skoty odběhal 69 minut.

Mancini je z Vieirova zranění rozladěn o to více, že se navíc k dlouhodobě zraněnému Materazzimu přidal na marodku i Chivu. Rumunský bek si přivodil zranění v přátelském duelu s Německem. Do Ligy mistrů Inter vstoupí bez tří velmi významných opor.

Vieirův současný příběh dobře zapadá do dlouhodobé napjaté atmosféry mezi reprezentačními a klubovými kouči. Obě strany si nárokují fotbalisty v plné formě a kondici. Trenéři tak často kritizují své protějšky, že opory zbytečně přetěžují.

/ channel4.com

Nejnovější články