Zpět na » Serie A » Videa a ohlasy ze sobotních zápasů Serie A

Videa a ohlasy ze sobotních zápasů Serie A

0

Líbilo se

16.09. - Aktualizováno! FotbalPortal.cz Vám přínáší videa a ohlasy trenérů na sobotní předehrávky 3. kola Serie A.

Siena - Milán 1:1

Andrea Mandorlini (Siena): "Samozřejmě, výsledek je pro nás trochu zklamáním. Ale stále můžeme být spokojeni s naším výkonem, naše výkony mají stoupající tendenci. Ĺ koda vyloučení Fricka v závěru. Každopádně naše sezona právě teď začíná."

Carlo Ancelotti (Milán): "Začali jsme dobře, měli jsme dvě skvělé šance. Jenomže postupně jsme zpomalovali a byli pozadu. Siena hrála velmi dobře a dobře bránila. Kdyby ale Seedorf ten přímý kop trefil (Seedorf trefil v 94.minutě břevno, pozn. redakce), mohlo být veseleji. Ale asi bychom toho chtěli moc. Dnes jsme si nezasloužili vyhrát. Dida? Udělal jasnou chybu, ale rozhodčí měl zvednout praporek a mávat offside."

Lazio - Empoli 0:0

Delio Rossi (Lazio): "Empoli nás překvapilo a my nehráli naši hru. Hráli jsme příliš odzadu, doufám, že v úterý to bude lepší."
Luigi Cagni (Empoli): "Lazio hodně rotovalo v záloze, to nám dělalo problémy. Museli jsem jejich zálohu přecházet dlouhými míči. Ale zvládli jsme to výborně, bod jsme si zasloužili. Je smůla, že po faulu na Saudatiho nebyla odpískána penalta. Je to letos už podruhé, co byl faul na Saudatiho ignorován. Ale i to se stane."

Zdeněk Leitkep / goal.com

Nejnovější články