Zpět na » Serie A » Ohlasy trenérů na třetí kolo

Serie A - Ohlasy trenérů na třetí kolo

0

Líbilo se

16.09. - FotbalPortal.cz Vám přináší první ohlasy na trenérů na ještě neskončené třetí kolo.

Fiorentina - Atalanta 2:2
Cesare Prandelli (Fiorentina): "Zůstal nám dobrý výkon. Musíme být více důslední v pokutovém území. Vytvořeli jsme si dost šancí, ale dali jsme více branek. Christian Vieri se začíná hlásit o místo."
Luigi Del Neri (Atalanta): "Vieri a Zampagna jsou hráči, který dodali tomuto zápasu kvalitu. Fiorentina byla mírně lepší ale nakonci se počítá výsledek. Také jsme měli další šance."

Janov - Livorno 1:1
Gian Piero Gasperini (Janov): "Nepříliš povedené utkání. Zahodili jsme penaltu, ale přesto jsme mohli vyhrát. Marco Di Vaio byl jediný ušetřen kritiky díváků, je pro nás poslední rok hodně důležitý."
Fernando Orsi (Livorno): "Jsme spokojený, jak jsme reagovali po těžkém zápase. Marco Amelia začíná bojovat o sestavu, ale každý musí ocenit náš výkon."

Neapol - Sampdoria 2:0
Edy Reja (Neapol): "Hráli jsme dobře, vítězství bylo zcela zasloužené. Dominovali jsme každému kusku hřiště celých 90 minut. Užíváme si skvělý moment."
Walter Mazzarri (Sampdoria): "Čekal jsem, že Neapolští se budou bít o každý balon. Ale jejich tři nebo čtyři hráči kolem Lavezziho tolik nenapadali. Hráli jsme lépe, ale moc našich chyb rozhodlo pro Neapol."

Palermo - Turín 1:1
Stefano Colantuono (Palermo): "Takovýhle výkon jsme potřebovali, hráli jsme dobře v první půli. Po přestávce už to bylo horší, na tom musíme zapracovat. Nevím, co jsme měli udělat jinak při Recobově brance."
Walter Novellino (Turín): "Jsme spokojený s celým týmem. Obrana hrála vyrovnaně a stabilně a celý tým pracoval dobře. To bylo důležité, Palermo má skvělé útočníky. Ale ještě se budeme lepšit."

Zdeněk Leitkep / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články