Zpět na » Serie A » Juventus v Serii A podlehl doma naposledy Interu

Juventus v Serii A podlehl doma naposledy Interu

0

Líbilo se

17.09. - Domácí prohra Juventusu s Udinese ve 3. kole Serie A byla velkým překvapením, které se urodilo na italských fotbalových trávnících. Potvrdilo se, že bianconeri s mnoha posilami v kádru chybí souhra. Juve si vysloužilo kritiku již za výkon v Cagliari v minulém kole. Včera Ranieriho tým zaplakal i nad výsledkem.

V neděli 16. září pokořil Juventus italský reprezentant Antonio Di Natale. Marinův celek si odvezl tři body i s přispěním pořádné dávky štěstí. Vždyť turínský kapitán Del Piero orazítkoval dvakrát tyč Handanovicovy svatyně.

Před tím prohrál Juventus Turín v nejvyšší soutěži na domácí půdě naposledy v dubnu 2005. Tehdy Starou dámu zaskočil na Delle Alpi Inter. Nerazzurri si z Turína odvezli tři body zásluhou Cruzovy trefy. Prohru Juventusu v soutěžním utkání, která předcházela té nedělní, ovšem nemusíme hledat příliš hluboko v minulosti. Bianconeri totiž podlehli ve 42. kole loňského ročníku Serie B Spezii. V hodně diskutovaném utkání Juventus nasadil několik náhradníků. Fotbalisté turínského klubu rozhodně nehráli na plný plyn, čímž značně pomohli Spezii k záchraně.

/ FotbalPortal.cz

Nejnovější články