Zpět na » Serie A » Vieri: Jsem zpátky!

Vieri: Jsem zpátky!

0

Líbilo se

17.09. - Zkušený útočník si v neděli připsal první branku v novém dresu. Podle svých slov si Vieri svůj pobyt ve Florencii naprosto užívá.

Vieri v neděli dostal do vedení proti svému bývalému klubu, Atalantě Bergamo. Hosté ale i v oslabení vyrovnali a odvezli si bod.

"Moje problémy se zraněním jsou minulostí. Jsem zpátky v plné kondici. Běhal jsem sám každý večer 60 dní. Shodil jsem 15 kilogramů váhy, abych byl připraven na novou sezonu. Když budu pracovat, branky přijdou. Dva roky jsem pravidelně poctivě netrénoval. Trénovat tvrdě ve 34 letech každý den je těžké. Ale už jsem to vydržel dlouho, teď už je to lepší. Teď budu zase skutečným fotbalistou a moc si to užívám," prohlásil po včrejší brance skvěle naladěný Vieri.

Vieri byl jednoznačně nejlepším italským kanonýrem mezi lety 1999-2005. Ve 144 zápasech nasázel 103 branek a v Interu byl jednoznačnou hvězdou. Poté ale jeho kariéra začala stagnovat, přišel odchod do AC Milán, poté do Monaka a Sampdorie. Tam ale neodehrál jediný zápas a přesunul se do Bergama. Tam se na konci sezony dostal do formy a nyní si uživá zřejmě poslední šanci k návratu na vrchol.

Zdeněk Leitkep / channel4.com

Nejnovější články