Zpět na » Serie A » Lyon dál usiluje o Manciniho

Lyon dál usiluje o Manciniho

0

Líbilo se

18.09. - Francouzský mistr Olympique Lyon dál usiluje o brazilce Manciniho. Lyon má v plánu přivést brazilské žáložníka či útočníka v ledním přestupním termínu.

Lyon předpokládá, že Mancini by měl být k dispozici za zhruba 16 milionů euro. Les Gones se snažili získat Manciniho už v létě, ale Rosella Sensi z AS jejich nabídku odmítla. Prezident Lyonu Jean-Michel Aulas ale stále doufá, že 27letý Brazilec přeci jen dres Lyonu oblékne.

"Byl jsem v Římě a mluvil jsem s Mancinim i jeho agentem. Oba dva jsou jednoznačně pro přestup do Lyonu. Mancini k nám skutečně chce, ale AS ho nechce nechat jít. Doufáme, že se dohodneme v lednu, Mancini se k nám chce připojit co nejdříve," prohlásil Aulas.

"Lyon, Inter, Real Madrid a Liverpool mě chtějí, ale já stále doufám, že se dohodnu na prodloužení smlouvy v Římě," prohlásil naproti tomu Mancini pro Sky Sports v pondělí.

Mancini přišel do Říma z Benátek. V klubu nyní jedná o prodloužení své stávající smlouvy, která vyprší v červnu 2009. Spekulace o jeho odchodu nestále přiživují zprávy o sporech s hlavní hvězdou klubu, Francescem Tottim.

Zdeněk Leitkep / channel4.com

Nejnovější články