Zpět na » Serie A » Po prohře se na Regginu valí tresty

Po prohře se na Regginu valí tresty

0

Líbilo se

18.09. - Za porušení fotbalových pravidel padaly po 3. kole Serie A disciplinární tresty i pokuty. Dva zápasy bude nedobrovolně odpočívat Valdez z Regginy kvůli vyloučení s římským AS. Uruguayec si vyslechl nejpřísnější verdikt. Reggina navíc zaplatí za své nevychované fanoušky vysokou pokutu.

Po 3. kole Serie A uložila disciplinární komise nejvyšší trest Uruguayci Valdezovi z Regginy. Jedno utkání nebude hrát Vidigal z Livorna, Juric z Janova, Carrozzieri z Bergama a Frick ze Sieny. Ĺ est fotbalových klubů bylo potrestáno finanční pokutou. Reggina zaplatí dosud nejvyšší částku od začátku nové sezóny. Kalábrijci zchudnou o 20 tisíc eur za to, že si jejich fanoušci spletli utkání s Římem s přehlídkou pyrotechniky.

Z hráčů dostal pokutu 1500 euro Ceravolo z Regginy a Rinaudo z Palerma. Oba za nafilmovaný pád v pokutovém území. Dario Dainelli z Fiorentiny zaplatí 500 euro za žlutou kartu, kterou obdržel v pozici týmového kapitána. Massimo Maccarone ze Sieny dostal za urážky sudího pokutu 5000 eur.

Tři trenéři dostali výstrahu za nesportovní chování. jedná se o Mandorliniho ze Sieny, Orsiho z Livorna a Novellina z Turína. První dva navíc zaplatí 5000 eur.

Pokuty pro fotbalové týmy:

20000 euro Reggina
15000 euro Neapol
2000 euro Juventus
1500 euro Fiorentina
1000 euro Atalanta a Palermo

/ lega-calcio.it

Nejnovější články