Zpět na » Serie A » Janov ukončil čekání na gól, spokojen ale není

Serie A - Janov ukončil čekání na gól, spokojen ale není

0

Líbilo se

19.09. - Až do nedělního odpoledne byl jako poslední střelec Janova v Serie A veden ve statistikách Čech Tomáš Skuhravý. Proti Livornu se fanoušci rossoblu konečně dočkali další ligové trefy. Prvně od června 1995 zaznamenal za Janov branku v elitní soutěži Marco Borriello.

Tomáš Skuhravý sledoval, jak přichází o svůj primát, přímo v hledišti. Na utkání byl pozván se svým bývalým parťákem z útoku Aguilerou. Obě klubové legendy se navíc zúčastnily předzápasové autogramiády.

Utkání se Janovu příliš nepovedlo. Až na první branku po návratu do nejvyšší soutěže nebylo co slavit. Diváci dokonce odměnili své miláčky pískotem. Proti Livornu totiž každý toužil po zisku tří bodů. Nakonec Janov musel srovnávat skóre. Jako první zamířil mezi tyče hostující Tavano v 55. minutě. Borriellova odpověď naštěstí přišla již po čtyřech minutách. Tým, který v útoku kromě zmiňovaného autora branky disponuje ještě Di Vaiem, Papa Waigou nebo Scullim, si dal se střeleckým primátem skutečně načas. Janov se prosadil až po čtyřech hodinách od návratu do Serie A. Se dvěma body se Gasperiniho svěřenci krčí v tabulce na čtvrtém místě od konce. Chtějí-li se vyhnout boji o záchranu, musí pořádně zabrat. Již v neděli čeká mužstvo janovské derby.

/ channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články