Zpět na » Serie A » Nedvěd se těší na Derby d’Italia

Serie A - Nedvěd se těší na Derby d’Italia

Nedvěd se těší na Derby d’Italia © footballitaliano.tv - Pavel Nedvěd

0

Líbilo se

19.11. - Pavel Nedvěd si nemyslí, že je Juventus favoritem na zisk Scudetta, ale cítí, že je jeho celek připravený na Derby d’Italia proti Interu Milan. Turínský velkoklub je v super formě a na vedoucí celek Nerazzurri ztrácí pouhé tři body. V posledním kole doma přejel nevyzpytatelný Janov 4:1.

Nyní se veškerá pozornost soustředí na víkendové Derby d’Italia, které v Itálii, ale i na světě patří k nejsledovanějším zápasů sezóny.

Nemyslím si, že Juventus patří mezi favority na zisk Scudetta, ale můžeme o titul bojovat až do konce,“ řekl Pavel Nedvěd pro Tuttosport.

Pokud v sobotu zvítězíme, bude to velmi důležité vítězství, nicméně jestli to nějak ovlivní konečné pořadí v květnu, to těžko říct. Bude to velmi těžký zápas, ale já jsem skutečně šťastný, že zápas odehrajeme již teďka, protože jsme v dobré formě. Je to přesně ten zápas, ve kterém chce každý fotbalista hrát.

Pro mě není důležité, jestli vstřelím branku, ale chci hlavně pomoci týmu zvítězit. Jedeme do Milana v dobré náladě, nemáme se čeho bát.

Nedvěd projevil respekt k bývalému spoluhráči Zlatanu Ibrahimovičovi, který má v Interu v současné době fantastickou formu.

Znám Ibru velmi dobře a od té doby se ještě více zlepšil,“ podotknul bývalý český reprezentant. „Nyní již nehraje za nás, ale strávil jsem s ním hodně času a věřím, že má ještě spoustu úspěchů a individuálních ocenění před sebou.“

Kam dál?

Jakub Košťan / channel4.com

Související odkazy
Nejnovější články