Zpět na » Serie A » Zamparini: Amauri může jít

Serie A - Zamparini: Amauri může jít

0

Líbilo se

21.09. - Prezident Palerma Maurizio Zamparini prohlásil, že v případě zájmu Amauriho odejít mu nebude bránit.

27letý brazilský kanonýr je jednou z hlavních útočných hvězd Palerma. Po příchodu do Palerma v létě 2006 z Verony měl parádní start do sezony, ale dlouhodobé zranění ho trochu zabrzdilo. Spolu s Miccolim a Cavanim má letos tvořit hlavní útočnou sílu ROsanero. Amauri nedávno prohlásil, že by rád ještě zamířil do většího klubu. Prezident Zamparini dnes prohlásil, že mu nehodlá bránit.

"Jestli Amauri naplno ukáže svůj potenciál, bude pro nás velice obtížné udržet ho pro další sezonu. Nemyslím, že by zůstal v Itálii. Spíše půjde do klubu jako je Barcelona nebo do Anglie. My máme Cavaniho a už jsme zkoušeli podepsat Graziana Pellého, takže Amauri může jít," prohlásil Zamparini.

Zamparini se také dotkl reprezentační budoucnosti Amauri. Amauri by mohl reprezentovat Itálii, pozvánky ale odmítá a čeká na šanci od své původní vlasti, Brazílie.

"Amauri je pro Itálii moc dobrý kanonýr. Jeho srdce je brazilské a nikoho jiného reprezentovat nebude. Nikdy nebude reprezentovat Azzurri," prohlásil jednoznačně Zamparini.

Zdeněk Leitkep / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články