Zpět na » Serie A » Anketa bude tentokrát o římském AS

Serie A - Anketa bude tentokrát o římském AS

0

Líbilo se

21.09. - V minulé anketě vybrali naši čtenáři Davida Trezegueta jako nejlepšího hráče úvodních dvou kol Serie A. Nyní je středem našeho zájmu římské AS. V nové anketě se ptáme: Komu vděčí římské AS za dobré výsledky v úvodu sezóny?

V uplynulé anketě naši čtenáři odpovídali na otázku "Který z fotbalistů se nejlépe uvedl v prvních dvou kolech Serie A?" Nejvíce hlasujících zaujal francouzský kanonýr David Trezeguet. Podpořilo ho celkem 47,5% (355) čtenářů. Druhý skončil řimský Alberto Aquilani s 23,62% (175) hlasů. V dalším pořadí následoval milánský Kaká s 14,57% (108) hlasů, Fabrizio Miccoli z Palerma s 4,45% (33) hlasů a Pasquale Foggia z Palerma s 2,97% (22) hlasů. Zbylých 6,48% (48) čtenářů si v našem seznamu svého favorita nenašlo a vybralo možnost "někdo jiný". Celkem se do ankety zapojil 741 uživatel FotbalPortalu.

Nová anketa - Komu vděčí římské AS za dobré výsledky v úvodu sezóny?

V nové anketě se zaměřujeme na aktuálního leadera Serie A, mužstvo AS Řím. Giallorossi zvítězili všech pět dosavadních soutěžních zápasů v nové sezóně, aniž by inkasovali. Připomeňme, že hráči římského AS porazili v souboji o Superpohár Inter. V Serii A si poradili s Palermem, Sienou a s Regginou. Do Ligy mistrů vstoupil tým kouče Spallettiho výhrou nad Dynamem Kyjev. V anketě máte možnost vyslovit svůj názor a označit "hlavní zdroj" úspěšnosti Spallettiho týmu.

Hlas můžete přidělit obraně (včetně brankáře) - pro ní hovoří fakt, že AS ještě nedostalo gól. Zálohu nejspíše vyberou ti z vás, kteří jako největší zbraň Vlků vidí přechod z obranné fáze do útoku. Pakliže hlavní přínos pro tým vidíte v Tottim, Giulym a dalších ofensivních borcích, hlasujte pro útok. Vyzdvihnout Spallettiho roli můžete hlasem pro trenéra. Zvolit lze i variantu, že dobré výsledky giallorossi jsou dílem náhody. Prostor ponecháváme i pro ty, kteří za úspěchy AS shledávají něco/někoho jiného.

/ FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články